ДВА РОКИ ТОМУ ЛЮДМИЛА РОЗЛУЧИЛАСЯ З ЧОЛОВІКОМ. ЗАРАЗ ЛЕДВЕ КІНЦІ З КІНЦЯМИ ЗВОДИТЬ: ЗАРПЛАТА МАЛЕНЬКА, АЛІМЕНТИ КОПІЙЧАНІ. НЕЩОДАВНО ЗНАЙШЛА ПІДРОБІТОК: ПРИБИРАЄ У СУСІДКИ ЗА 400 ГРИВЕНЬ. ЦІ ГРОШІ ДУЖЕ ВИРУЧАЮТЬ ЛЮДМИЛУ, ХОЧА І ДІСТАЮТЬСЯ ОЙ ЯК НЕПРОСТО. ПОЧИНАЄ ВОНА ПРИБИРАННЯ У СУСІДКИ З САМОГО РАНКУ, І ПРАЦЮЄ ГОДИН ДО ЧОТИРЬОХ. ПРАЦЮЄ СУМЛІННО, З ПОВНОЮ ВІДДАЧЕЮ, ДОДОМУ ПРИПОВЗАЄ НІЯКА, А СИНА З СОБОЮ БЕРЕ. КРІМ МАМИ, Є У ЛЮДМИЛИ БРАТ-БІЗНЕСМЕН. ЖИВЕ У СТОЛИЦІ, АЛЕ ПРО ПРОБЛЕМИ СЕСТРИ ЗНАТИ НЕ ХОЧЕ. А ЯКОСЬ ДРУЖИНА БРАТА ЗАЯВИЛАСЯ ДО СВЕКРУХИ І ВСЕ ЇЙ З ПОРОГУ ВИДАЛА

 

У Тамари є подруга, Людмила. Життя у Людмили не дуже просте, на долю жінки перепало чимало проблем, з якими вона і досі не може впоратися. Дуже важко їй зараз.

Людмила нещодавно розлучилася. Після розлучення ледь кінці з кінцями зводить.  Удвох з дитиною, в орендованій квартирі, зарплата маленька, аліменти зовсім копійчані. Добре ще, що мама Людмилі трішки допомагає, підстраховує з дитиною. Хоч няню не потрібно наймати, а це зараз коштує чималих грошей.

Людмила розлучилася зі своїм чоловіком два роки тому. У шлюбі подружжя, крім дитини, нічого не нажило, тому життя своє після розлучення Людмила відбудовує з нуля. Записала синочка в дитячий садок, знайшла роботу, орендувала квартиру.

– Наче добре зараз живемо! Не гірше, ніж люди, – ділиться якось Людмила з Тамарою. – Пощастило і роботу знайти хорошу, зі зручним графіком та хорошим начальством, і квартиру зняти тут, в маминому районі, зовсім недорого.

Але Тамара тільки сумно хитає головою, слухаючи свою подругу:

– Та де там нормально? – зітхає вона. – Зарплата, як для “хорошої роботи”, дуже маленька – 9 тисяч гривень, плюс 1 500 аліменти, які твій колишній платить нерегулярно. Квартира, за яку ти платиш чималі гроші – без сліз не поглянеш!

Людмила, звичайно, все там відмила, обої поклеїла простенькі. Стало краще, але не набагато. Вікна старі, кути промерзають, сантехніка іржава, з усіх усюд дме, ремонту нормального не було зроду. Після сплати оренди залишається у неї зовсім мало грошей, це на двох. На ці гроші Людмилі з дитиною треба одягатися, взуватися, їсти, їздити на транспорті, за садочок платити, а що буде, коли хлопчику у школу пора буде йти, де тоді гроші на все брати.

Живе Людмила дуже скромно, зайвого нічого не купує, вічно на всьому економить, але на життя зовсім не скаржиться. Пів року тому знайшла підробіток – прибирає квартиру в своєму під’їзді, по 400 гривень за раз. Прибирає вона там щотижня. Ці гроші дуже виручають Людмилу, хоча і дістаються ох як непросто. Починає вона прибирання у сусідки з самого ранку, і працює годин до чотирьох дня.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩