НА НАСТУПНИЙ ДЕНЬ ОЛЕГ ПРИНІС МЕНІ БУКЕТ КВІТІВ І ПОПРОСИВ, ЩОБ Я СЕБЕ НЕ НАКРУЧУВАЛА. АЛЕ ТЕ ПОВІДОМЛЕННЯ НЕ ДАВАЛО МЕНІ СПОКОЮ. ДАЛІ Я СТАЛА ПОМІЧАТИ, ЩО МІЙ ЧОЛОВІК ПОСТІЙНО НОСИТЬ ТЕЛЕФОН З СОБОЮ. ВОДНОЧАС, ВІН СТАВ СТЕЖИТИ ЗА СВОЇМ ГАРДЕРОБОМ І ФІЗИЧНОЮ ФОРМОЮ. А ПОТІМ МЕНІ ПОДЗВОНИЛА ЙОГО НОВА ПАСІЯ. ВОНА СКАЗАЛА, ЩО У НИХ З ОЛЕГОМ ВСЕ СЕРЙОЗНО, І ЩО ВОНА ЙДЕ ВІД СВОГО ЧОЛОВІКА. ЯК МЕНІ ТЕПЕР З ЦИМ ЖИТИ, Я НЕ РОЗУМІЮ

 

З Олегом ми разом вже чотири роки. У нас є півторарічний син. Загалом все, як у людей. Ми одружилися, бо любили один одного. Але з часом наші почуття почали кудись зникати. Все стало більш повсякденним.

Після народження дитини ми почали часто сваритися. Мені хочеться, щоб Олег був частіше вдома, щоб я могла поговорити з ним по душам. Натомість мій чоловік любить посидіти з друзями, сходити в бар, а на мене перестав звертати увагу.

А кілька місяців тому я випадково дізналася, що у чоловіка є інша кохана жінка. Спочатку я побачила повідомлення від неї у нього в телефоні. На моє запитання «Що це?», отримала відповідь: «Це напевно якась помилка, завтра розберуся». На наступний день Олег приніс мені букет квітів і попросив, щоб я себе не накручувала. Але те повідомлення не давало мені спокою. Увечері я знову залізла до нього в телефон і була шокована – в журналі дзвінків я побачила від неї дзвінки майже кожен день. Олег почав виправдовуватися, що вони працюють разом і це по справі.

Далі я стала помічати, що мій чоловік постійно носить телефон з собою. Водночас, він став стежити за своїм гардеробом і фізичною формою. Кілька разів чоловік йшов посидіти з друзями, попити пива, але приходив під ранок, і я відчувала, що його одяг пахне жіночими парфумами. Мені було дуже боляче від цього, адже я все розуміла. Та мовчала, бо боялася втратити.

А потім мені подзвонила його нова пасія. Вона сказала, що у них з Олегом все серйозно, і що вона йде від свого чоловіка.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩