ЛЕСЯ НАЛІПИЛА ВАРЕНИКІВ, БО ЗНАЛА, ЩО ОРЕСТ ЇХ ДУЖЕ ЛЮБИТЬ. ВОНА ПОКЛИКАЛА ЧОЛОВІКА, ПОСТАВИЛА НА СТІЛ ЙОГО УЛЮБЛЕНУ СТРАВУ. РОЗМОВА ЗА СТОЛОМ БУЛА ЗВИЧАЙНОЮ, АЛЕ ВРЕШТІ ЛЕСЯ НЕ ВИТРИМАЛА І ЗАПИТАЛА ЧОЛОВІКА ПРЯМО: – СКАЖИ МЕНІ, А ВАРЕНИКИ У НЕЇ СМАЧНІШІ? ПОЧУВШИ ВІДПОВІДЬ ЧОЛОВІКА, НІЧОГО НЕ КАЖУЧИ, ЛЕСЯ ПОПРЯМУВАЛА В КІМНАТУ ЗБИРАТИ ЧОЛОВІКОВІ ЙОГО РЕЧІ

 

Леся з Орестом прожили у шлюбі тринадцять років. Ростили донечку. Зараз у них все добре, але так було не завжди.

Коли у шістнадцять років Леся оголосила батькам, що виходить заміж за хлопця, на десять років старшого від себе, у батьків був шок. Вони вважали, що доньці варто хоча б закінчити навчання. До того ж, Орест був хлопцем з не найкращою репутацією. Але Леся ще раз ошелешила батьків, зізнавшись, що чекає дитину.

Після скромного весілля молодята почали жити в однокімнатній квартирі, яку Лесі віддали її батьки, а самі повернулися жити в село. Через деякий час у них народилася донечка. Але дівчинка росла хворобливою, тому Леся весь свій час витрачала на те, щоб лікувати і доглядати донечку. Орест ніби й не помічав проблем, і того, як дружина викладається з усіх сил. Проте він ходив на роботу і вчасно приносив додому невелику зарплату, вважаючи, що таким чином він теж робить все можливе.

Орест ніби і не помічав того, що назріла проблема з житлом – тіснитися в невеличкій однокімнатній квартирі з підростаючою донькою, яка постійно хворіла, було дедалі незручніше. І тут знову прийшли на допомогу батьки Лесі. Вони продали велику ділянку землі, що їм належала, а за ці гроші купили доньці квартиру. Життя почало налагоджуватися.

Про те, що Орест їй зраджує, Леся дізналася випадково. У Лесі ніколи не було звички дивитися в його телефон, а в той день, так вийшло, що чоловік вийшов з дому, а телефон залишив у передпокої. Вона виявила телефон хвилин через двадцять після його відходу, коли надійшов перший дзвінок. Леся взяла телефон в руки і побачила, що дзвонить Роман, товариш чоловіка, якого вона добре знає.

Вирішила відповісти, попередити про те, що чоловік забув телефон. Налаштувавшись на розмову з Романом, вона натиснула на слухавку, і на своє велике здивування, почула жіночий голос: «Привіт». Не розуміючи, чому таке звернення і жіночий голос Леся відповіла автоматично: «Привіт», а далі було відключення зв’язку. Леся нічого не розуміла, але висновок напрошувався сам собою.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩