ЯКОСЬ НАРЕЧЕНИЙ СКАЗАВ, ЩО ХОЧЕ ПОЗНАЙОМИТИ МЕНЕ З МАЙБУТНЬОЮ СВЕКРУХОЮ. Я ДУЖЕ ХВИЛЮВАЛАСЯ. КОЛИ МИ ПІДІЙШЛИ ДО КВАРТИРИ, ДВЕРІ НАМ ВІДКРИЛА ЗНАЙОМА МЕНІ ЖІНКА. ВОНА КОЛИСЬ ЖИЛА В НАШОМУ СЕЛІ. ТОГО ВЕЧОРА Я ЗГАДАЛА СЛОВА ВІЩУНКИ, ШКОДА, ЩО Я ЇЙ ТОДІ НЕ ПОВІРИЛА, КАРТИ НЕ ЗБРЕХАЛИ

 

В моєї мами була дуже хороша подруга, в якої був син Сергій. Він був старший за мене на два роки. Все дитинство ми з ним дружили, разом гралися і були не розлий вода. Коли йому виповнилося вісім років, а мені шість, вони переїхали в інше місто і з тих пір ми не бачилися. Я сумувала за Сергійом, але час минав, я підросла і стала по трохи його забувати.

Після школи я вступила до інституту. На другому курсі зустріла хлопця, і кохання закрутило мені голову. Звали його Вадим. Незабаром він зробив мені пропозицію, і я, не роздумуючи, дала свою згоду. Я була щаслива в шлюбі, відчувала себе коханою і бажаною дружиною. В один прекрасний день, як грім серед ясного неба, до нас прийшов лист з військкомату. Моєму горю не було меж! Як це так, що мого коханого забирають в армію? У той час телефонів не було і ми слали листи один одному просто пачками. Я буквально рахувала дні, коли Вадим повернеться додому.

Якось я поїхала на канікули до бабусі в село, вона вміла добре ворожити на картах. Я не особливо вірила в це все, але якось погодилася. Бабуся зітхнула, і сказала, що чоловіка я дочекаюсь, але заміж вийду за іншого. Якого це іншого, обурилася я у себе в голові. Канікули раптово пролетіли, і я, забувши про все, повернулася в місто.

Три роки пролетіли непомітно, Вадим повернувся зі служби. Наше життя знову увійшла в колишнє русло, я почала заводити розмови про дітей. Але  чоловік не поспішав, казав, що зараз не час, треба спочатку трохи стати на ноги.

Я закінчила навчання і настав час братися до роботи. Ми обоє знайшли хорошу роботу, все протікало більш-менш стабільно. Через якийсь час я стала помічати, що чоловік все частіше про щось думає, став затримуватися на роботі, а у вихідні дні почав їздити на риболовлю з друзями, хоча раніше ніколи цим не займався.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩