НАБРИДЛО БАЧИТИ ДРУЖИНУ ЗАВЖДИ ВТОМЛЕНОЮ. ВСТАНОВИВ КАМЕРУ В КВАРТИРІ, ЩОБ ВСЕ З’ЯСУВАТИ

 

Зі своєю дружиною я знайомий зі шкільної лави, вчилися разом з п’ятого класу і разом закінчували школу, на випускному вечорі я навіть зізнався їй у коханні, але взаємності від неї не отримав.

Я після цього дуже сильно закрився в собі і знайомство з дівчатами у мене пішло на другий план. Я вступив до університету і вдaрився в навчання, навіть отримав диплом з відзнакою по закінченню.

Коли навчався в університеті, то щороку ходив в школу на зустріч випускників, в надії побачити свою першу любов, вона не приходила. Хтось із друзів сказав мені, що вона поїхала жити і вчитися в інше місто.

Після університету мені пощастило і я практично відразу знайшов хорошу роботу, кар’єра стрімко пішла в гору і через три роки я вже був начальником відділення на своєму підприємстві.

Природно протягом цього часу у мене були якісь відносини з дівчатами, але все було не те, бо, десь в глибині мого сeрця була вона, та сама єдина, моє перше кохання.

І ось прийшовши в школу на чергову зустріч випускників я не повірив своїм очам, перед мною була вона, в моїх грyдях щось затріпотіло. Після зустрічі ми з колишніми однокласниками вирішили продовжити спілкування в кафе, вона пішла з нами.

Там ми розговорилися, вона сказала мені, що після навчання у неї з роботою щось не склалося і вона вирішила повернутися в рідне місто. Під час бесіди між нами спливли старі почуття, я зрозумів, що більше не можу її втратити.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩