ТОДІ БУВ ВЕЧІР СУБОТИ, Я ВИРІШИЛА ПОМСТИТИСЯ СВОЇЙ СЕСТРІ, Я ВЗЯЛА ВЕЛИКУ СУМУ ГРОШЕЙ З СІМЕЙНОГО БЮДЖЕТУ І СХОВАЛА ЇХ В КІМНАТІ СВІТЛАНИ. КОЛИ ГРОШІ ЗНАЙШЛИ, МАТИ РІЗКО ЗМІНИЛАСЯ В ОБЛИЧЧІ. ВОНА ВЛАШТУВАЛА СПРАВЖНІЙ СКАНДАЛ. ЧЕРЕЗ ДЕНЬ СЕСТРА ЗІБРАЛА РЕЧІ І ПІШЛА З ДОМУ. ПІСЛЯ ЦЬОГО ЇЇ Я НЕ БАЧИЛА БІЛЬШЕ П’ЯТИ РОКІВ

Мене виховувала мама сама, так як батько залишив нас коли мені виповнився рік. Мамі складно було самій і коли мені виповнилося 12 років вона вийшла заміж за досить не бідного чоловіка. Вітчим був непоганою людиною, але дуже зайнятим. Його ніколи не було вдома. Його перша дружина завела коханця і втекла з ним за кордон, залишивши його з донькою.

Мені здається, що моя мама йому була потрібна лише як господарка, щоб прала, прибирала і готувала. А мама з ним жила заради грошей і квартири в центрі міста.

Його дочка Світлана, була на рік старша за мене. І моя мати просто зненавиділа її, так би мовити, з першої хвилини, з першого погляду. Я думала, що після тісної кімнати в комунальній квартирі, в цих хоромах, та ще й з сестрою, я буду просто щаслива. Але все сталося по-іншому. Кожну хвилину свого часу мама чіплялася до Світлани з приводом і без. Щоб вона не зробила, чим би не займалася мати постійно їй дорікала. Якось так поступово вийшло, що я просто перестала для мами існувати. Ні, мене одягали як ляльку, хвалилися успіхами, але на цьому вся увага закінчувалась.

Через деякий час я навчилася виходити з тіні, заради того, щоб мама мене помітила і посміхнулася, мені потрібно було всього лише якось зачіпити Світлану. Мене досі нудить від усього того, що я їй робила і говорила. І я взагалі не розумію, як сестра змогла зберегти людяність і життєрадісність в в таких умовах.

Найжахливіше сталося, коли мені було 16 років. Чесно, не пам’ятаю, за що я вирішила їй помститися, але я взяла велику суму грошей з сімейного бюджету і сховала їх в кімнаті Світлани. Коли гроші знайшли, мати просто озвіріла. Вона влаштувала справжній скандал. Через день сестра зібрала речі і пішла з дому до свого хлопця. Після цього сестру я не бачила більше п’яти років.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩