КОЛИ ПРИЙШЛА ВЕСНА, СВІТЛАНА ВИРІШИЛА ПРИБРАТИ ВСІ ЗИМОВІ РЕЧІ. ВОНА ВІДКРИЛА ШАФУ І ПОЧИЛА НАВОДИТИ ЛАД. НЕСПОДІВАНО В КИШЕНІ ЧОЛОВІКА ВОНА ЗНАЙШЛА ЧЕК. СВІТЛАНА НЕ МОГЛА ПОВІРИТИ, ЩО ДМИТРО МІГ ТАК ВЧИНИТИ, КОЛИ ВОНА НАВІТЬ НЕ ЗМОГЛА КУПИТИ ДИТИНІ ВЕСНЯНУ КУРТОЧКУ, БО ГРОШЕЙ БРАКУВАЛО

Моя найкраща подруга нещодавно викрила чоловіка у брехні. Виявляється, у нього завжди були гроші, але не для сім’ї, а для особистих потреб.

Світлана з Дмитром прожили разом чотири роки. Грошей у них в сім’ї завжди було небагато, а після народження дочки їх стало зовсім не вистачати.

Дмитро працював адміністратором в хорошому ресторані, але отримував малу зарплату, її ледь вистачало на їжу і памперси для дитини. Світлана, ясна річ, не працювала, сиділа вдома з дитиною.

Жінка економила буквально на всьому, а вже про те, щоб купити щось для себе не могло бути й мови.

Але її чоловік, як згодом виявилося, Дмитро ні в чому собі не відмовляв.

Вже прийшла весна. Світлана якось розбирала зимовий одяг і вирішила привести його в порядок, перед тим, як прибрати їх у шафу.

Вона зняла пальто Дмитра. Засунула руку в кишеню, там лежали якісь папірці. Світлана дістала кілька чеків на досить великі суми – вони не могли собі дозволити такі витрати. Увечері, коли Дмитро повернувся з роботи, Світлана сказала, що хоче з ним поговорити, і почала розпитувати, чому він витрачав такі гроші, коли вони економлять навіть на молоці.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩