В ТОЙ ДЕНЬ ДО ЮРІЯ НА РОБОТУ ПРИЙШЛА МАМА. ВОНА ДОВГО ПЛАКАЛА, А ПОТІМ СКАЗАЛА, ЩО ТАТО ПОГАНО СЕБЕ ПОЧУВАЄ, А ЙОМУ НІХТО НЕ ХОЧЕ ДОПОМОГТИ, ПРОСИЛА ГРОШІ В СИНА ДЛЯ БАТЬКА. ТА ЮРІЙ СКАЗАВ СЕКРЕТАРЦІ, ЩО В НЬОГО НЕМАЄ БАТЬКІВ, І ПОПРОСИВ ОХОРОНЦІВ ВИВЕСТИ МАТІР

З самого дитинства життя у Юрія було складне. Коли йому було два роки, то його батьків позбавили батьківських прав і його вихованням займалася бабуся. Як вийшло, ріс Юрій бідно, батьки нічим і ніколи не допомагали, а скоріше навпаки, ще позичали у бабусі гроші. Було важко Юрію вдвох з бабусею, тому він рано почав працювати і паралельно навчався. Отримав гарну освіту, влаштувався в перспективну компанію.

Коли бабусі не стало, Юрій важко переживав втрату найближчої в світі людини. Після цього, він став більше спілкуватися з батьками. А ті в свою чергу, начебто, взялися за розум, після того, як дізналися, що син став добре заробляти. Мати запевняла його, що кинула пити і влаштувалася на роботу.

Якось, мати запропонувала Юрію, що так як він дуже зайнятий, то вона сама облаштує огорожу і пам’ятник для бабусі. Він, повірив матері, дав їй на це досить велику суму грошей, щиро сподіваючись, що мати дійсно змінилася. Він цього дуже хотів, оскільки, не дивлячись на матеріальну забезпеченість, потребував рідних людей, яких у нього ніколи не було. Але горе-матір, тільки отримавши гроші, зникла.

Це було для Юрія найбільшим розчаруванням в людях. Він сподівався, що мати повернеться і все пояснить, але марно. Зрозуміло, що батьки зникли ненадовго, до тих пір поки не закінчилися гроші. Час від часу вони зверталися до Юрія і просили грошей. Він усвідомлював, що ці люди абсолютно його не люблять і приходять до нього тільки за грошима. Але незважаючи на все, він не міг їм відмовити і щиро вірив, що таким чином робить благо.

Однак через час ці люди перейшли всякі межі, і терпіння їх сина лопнуло. Якось Юрію зателефонувала матір і, плачучи в слухавку сказала, що батько захворів, але лікарі не хочуть йому допомагати. Злякавшись за життя батька, Юра негайно зателефонував своєму знайомому лікарю і став просити посприяти якнайшвидшій допомозі батьку. Як з’ясувалося пізніше, ніякого чоловіка в лікарню не надходило.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩