– Я НЕ ЇСТИМУ ВЧОРАШНІЙ БОРЩ, – ГРЮКНУВ ПО СТОЛІ ЛОЖКОЮ ВАСИЛЬ. І ГАЛИНА ТУТ ЖЕ БРАЛАСЯ ЗА ПРИГОТУВАННЯ НОВОЇ СТРАВИ. ТАК ВСЕ ЖИТТЯ ДОГОДЖАЛА ЧОЛОВІКОВІ І ДІТЯМ, І ЗАЛИШИЛАСЯ НІ З ЧИМ

 

З чоловіком Галина познайомилася ще в студентські роки. Він був завидним нареченим в нашому університеті, за ним бігало багато дівчат. Але він вибрав серед інших Галину. Одружилися відразу після закінчення навчання. Невдовзі народився син, а через чотири роки, ще один син. Галина натішитися не могла своїми чоловіками, все мріяла, як вони виростуть і захищатимуть її. І як спокійно вона себе почуватиме за їхнім надійним плечем.

Сімейне життя було спокійним і рутинним. Василь працював, а Галина була в декреті, виховувала дітей, займалася будинком. Головним пріоритетом для жінки завжди була сім’я. Їй вона віддавала всі свої сили – цілими днями вона прала, прибирала, готувала. Природно, що особисті відносини з чоловіком відійшли на другий план. Та й на себе часу ніколи не вистачало. У турботах про дітей і чоловіка, Галина зовсім забула про себе, могла провести цілий день в халаті і з не розчесаним волоссям.

Зате щодня у неї тричі готувалася їжа – її хлопці ніколи не їли одне і те ж на сніданок, обід чи вечерю. Котлети, відбивні, м’ясо запечене і тушковане, жінка намагалася завжди вгодити усім, тому всі давно звикли, що їхній холодильник і стіл мають бути завжди повними.

Одного разу Галина зранку відчула себе недобре. Тому вирішила нічого не готувати, оскільки від учора в холодильнику залишилася ще майже повна каструля смачнезного борщу, та й відбивних ще було чимало. Жінка прилягла, а потім її розбудив крик розлюченого чоловіка:

– Я не їстиму вчорашній борщ, – грюкнув по столі ложкою Василь. І Галина тут же мусила встати і взятися за приготування нової страви.

І так було завжди, вона жила заради дітей і чоловіка. Та через деякий час жінка стала помічати, що її чоловік став звертати на неї все менше уваги. Або, ще гірше, коли вони збиралися в гості або запрошували до себе друзів, чоловік міг сказати Галині при всіх, що вона погано виглядає.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩