ВЧОРА ВРАНЦІ МІЙ ЧОЛОВІК ПОЇХАВ У ВІДРЯДЖЕННЯ. А ВВЕЧЕРІ НА ЙОГО ПОШТУ ПРИЙШОВ ЛИСТ, З ЯКОГО Я ДІЗНАЛАСЯ, ЩО У МОГО ЧОЛОВІКА Є ДОРОСЛА ДОНЬКА ВІД ІНШОЇ ЖІНКИ. МАРІЯ ПИСАЛА, ЩО ХОЧЕ ПОЗНАЙОМИТИСЯ З БАТЬКОМ, ТАК ЯК ВИХОДИТЬ ЗАМІЖ. Я ДУЖЕ РОЗГУБЛЕНА. НІКОЛИ Б НЕ ПОДУМАЛА, ЩО ТАКА ІСТОРІЯ МОЖЕ ТРАПИТИСЯ В НАШІЙ СІМ’Ї

 

З чоловіком ми прожили двадцять п’ять років, у нас двоє дорослих синів. А вчора я дізналася, що у мого чоловіка є дитина на стороні. Я навіть вимовити вголос це не можу. Це немов страшний сон. Мільйон питань в голові, а задати їх нікому. Мій чоловік поїхав у відрядження на три дні і повернеться тільки післязавтра.

Вчора вранці мій чоловік поїхав у відрядження. Він власник однієї фірми і часто буває в роз’їздах. Увечері я сиділа за комп’ютером, і на пошту прийшов лист. До слова, пошта у нас одна на двох, ми ніколи нічого не приховуємо один від одного. Так ось, я відкрила лист і прочитала. Там говорилося про те, що пише дівчина Марія. Вона називає себе дочкою мого чоловіка. Розповідає, що дізналася від своєї мами правду, хто її батько і вирішила написати. Вона хотіла б зустрітися з ним, щоб познайомиться і спілкуватися в майбутньому, тому що незабаром виходить заміж.

Я заціпеніла і не знала, що робити. Спочатку я подумала, що це чийсь злий жарт. Тоді я відповіла їй, нібито від імені чоловіка, що може вона помилилася адресатом. Відповідь не забарилася. До мого нещастя дива не сталося. У листі були вказані прізвище та ім’я мого чоловіка і дата та місце народження дівчинки. Зараз їй двадцять років, а нашим донькам – двадцять чотири і двадцять два.

Сидячи перед комп’ютером, я раптом згадала, що двадцять років тому мій чоловік був пів року у тривалому відрядженні в іншому місті. Тоді наші діти були зовсім маленькими, і у мене просто не було часу підозрювати чоловіка в зраді. Крім того, він щовечора мені телефонував і розповідав, як у нього справи, питав, як ми. А тепер минуле знову про себе нагадало.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩