ПРИВІЗ ДО ХАТИ НОВЕНЬКУ ІКОНУ, ПОСТАВИВ НА ДИВАН ПОВЕРНУТУ СВЯТИМ ЛИКОМ ДО СТІНИ. І НА ДЕЯКИЙ ЧАС ПРО НЕЇ ГЕТЬ ЗАБУВ. АЖ ОСЬ БАЧУ Я ТОЙ ДИВНИЙ СОН, ПРОКИНУВСЯ І ШВИДЕНЬКО ДО ІКОНИ

Привіз до хати новеньку ікону, поставив на диван повернуту святим ликом до стіни. І на деякий час про неї геть забув. Аж ось бачу я той дивний сон, прокинувся і швиденько до ікони За матеріалами Волинська Газета

«Місце, де має висіти  ікона, я побачив уві сні». Привіз ікону додому в Любешів. Вона сподобалася й моїй дружині Ользі. Тепер уже достеменно й не пам’ятаю, чому не помістили її відразу на стіні. Здається, планували зробити якийсь невеличкий ремонт у кімнаті. Тому я обережно поставив ікону на диван. Так і стояла якийсь час, повернута святим ликом до стіни.

Аж однієї ночі наснилася мені наша ікона, і уві сні я побачив місце, де вона має висіти. Я прокинувся й зрозумів, що неправильно вчинив зі святою іконою, коли не помістив її відразу на стіну та ще й затулив святий образ. Перехрестився й покликав дружину. Розповів їй сон та й кажу: «Пішли вмиємося, помиємо руки і встановимо ікону на її місце».

Подумки попросив у ікони вибачення. Відтоді й висить вона в нашому будинку у вишитому рушнику. Якось хотів замінити в ній на льняне полотно сірувату картонку, якою закріплено святий образ, але – чи то моя бoязнь пoшкодити рамку (вона ж ліпна й може відкoлотися разом із гвіздком), чи то й сама ікона не дозволила мені це зробити. Так і залишилася в тому первинному стані, у якому зробив її майстер і якою попросилася в наш дім.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩