НАСТУПНОГО ДНЯ ПАНІ ПРИЙШЛА ПОВЕРТАТИ ОДНУ З СУКОНЬ, Я НЕ ВТРИМАЛАСЬ І ЗАПИТАЛА НАВІЩО ВОНА ВСЕ ТЕ ПРОВЕРНУЛА. І ЗНАЄШ ЩО ЦЯ МУДРА ЖІНКА ВІДПОВІЛА? «ТЕПЕР І ЧОЛОВІК НЕ ЗАПИТАЄ, ЗВІДКИ В МЕНЕ ВЗЯЛОСЯ ПЛАТТЯ, І КОХАНЕЦЬ БУДЕ ЗАДОВОЛЕНИЙ, ЩО ЗРОБИВ МЕНІ ПОДАРУНОК. А Я ЩЕ Й ГРОШІ МАЮ НА ВЛАСНІ ВИТРЕБЕНЬКИ…»

Наступного дня пані прийшла повертати одну з суконь, я не втрималась і запитала навіщо вона все те провернула. І знаєш що ця мудра жінка відповіла? «Тепер і чоловік не запитає, звідки в мене взялося плаття, і коханець буде задоволений, що зробив мені подарунок. А я ще й гроші маю на власні витребеньки…» За матеріалами Волинська газета

Жіноча мудрість Цю історію я ненароком почула (даруйте – таки підслухала!) в одному з магазинів жіночого одягу. Між собою розмовляли продавчині:

– Ото одна пані мене нещодавно здивувала! Коли вона вперше завітала до нас, я відразу її запримітила. Жінка прийшла не сама, а з коханцем. Такий нічогенький, кремeзної статури. Чого я так вирішила? Бо обоє постійно жартували, торкалися один одного наче ненароком. Вона час від часу щось ніжно шепотіла йому на вушко, а він дивився на неї, як кіт на сало. До того ж, були без обручок. Привела, певно, щоби їй подарунок до свята купив: вибирали плаття.

О! Він ще їй у примірочній допомагав одягнути чи роздягнутися. Ну, ти сама розумієш… Так-от, вибрала жіночка гарненьку сукеночку – і пасувала їй (фігура в неї гарна), і за ціною недешеве. Он, одне таке плаття ще залишилося. Чоловік так чемненько розплатився карткою, і вони пішли собі задоволені.

І все б нічого, якби наступного дня, уявляєш, ця жіночка не прийшла знову, правда, вже, як я зрозуміла, з чоловіком і знову вибирали плаття. Обоє з обручками, ніяких там хі-хі-ха-ха. Він терпляче чекав, поки його благовірна приміряла сукню. Теж, певно, хотів їй зробити подарунок. Ти не повіриш, але вона знову взяла точнісінько таке плаття. Скажеш – дyрепа! І я така само відразу подумала. Але це був ще не кінець.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩