— Ти синочку, не гарячкуй, а послухай мене, – прошу сина, – Не може жінка дітей від коханого чоловіка не хотіти. Природа в нас така, ми одразу про нащадків думаємо. А те, що ти сам переш і прасуєш – теж не є нормою. Відкрий очі, синку, для неї ти гаманець з вушками і все тут

 

 

— Ти синочку, не гарячкуй, а послухай мене, – прошу сина, – Не може жінка дітей від коханого чоловіка не хотіти. Природа в нас така, ми одразу про нащадків думаємо. А те, що ти сам переш і прасуєш – теж не є нормою. Відкрий очі, синку, для неї ти гаманець з вушками і все тут.

Мій син одружився рік тому. Але коли він привів знайомити з нами свою наречену, я відразу зрозуміла, що вона його не любить. В той момент я точно не могла зрозуміти чому, зробила такі висновки, чуття підказало. Але не могла ж я про це відразу синові сказати. Вирішили одружитися, нехай одружуються – подумала я тоді. Якось відразу вона швидко переїхала жити до нього, на той момент у нього вже була власна квартира.

Невістка була з сусіднього селища, кілометрів тридцять від нашого міста. Весілля вони шикарне не організовувати, вирішили витратити гроші на щось більш корисне. І коли я дізналася подробиці про її сім’ю, я зрозуміла, чому вона так вчепилася в мого сина. Вона в родині старша дочка, а всього дітей у них четверо. І жили вони всією сім’єю в маленькому будинку на дві кімнати – шестеро. Умови не дуже шикарні. Ось і вирішила вона втекти від батьків і братів з сестрами.

Син мій працює практично без вихідних, постійно їздить у відрядження і бере підробітки. Намагається своїй дружині ні в чому не відмовляти. А вона і рада, сама працювати не йде. Все ходить по салонах, то нігті собі нарощує, то вії. І вдома нічого не робить, як не зайдеш до них постійно брудно. Відразу після весілля вона вмовила сина прописати її в квартирі, пояснюючи тим, що батькам менше платити за будинок вийде. І начебто повинна я заспокоїтися, живуть вони собі окремо, і син не скаржиться. Але я ж бачу, що не любить вона його зовсім. Подасть через час на розлучення, та ще й квартиру ділити стане.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩