Під час розлучення свекруха сказала, що я не повинна отримати ні копійки, адже це все належить їм, а я прийшла на все готове. І тут я випадково дізнаюся, що будучи в шлюбі зі мною, чоловік таємно купив ще одну квартиру і оформив її на свою маму. Тепер мені здається, що я маю повне право отримати частку і від цієї квартири

 

13 років шлюбу так і не зробили нас з чоловіком рідними і близькими людьми. Спочатку все трималося на взаємній закоханості, у нас народилося двоє чудових дітей. Але потім з кожним роком ми все більше починали усвідомлювати, що ми різні. Непорозумінь між нами було стільки багато, що справлятися з цим вже було не сила.

Тому, добре все обміркувавши, я вирішила розлучитися зі своїм чоловіком. Вирішила, що ми ще молоді і якщо зараз розійдемося, то зможемо ще раз спробувати стати щасливими. Бо цілком можливо, що якщо потягнути так ще кілька років, то потім може бути пізно.

Під час розлучення постало природне запитання про розподіл майна. Звичайно ж, я себе в образу не дала, вирішила – що якщо мені належить частина по законодавству, то я її отримаю!

А що? Я прожила з чоловіком багато років, наживала все це добро, так чому не забрати своє? Нічого поганого я в цьому не бачу! Вважаю, що чиню правильно! Тим більше що у мене на руках залишаються двоє дітей. Так, чоловік буде виплачувати аліменти, але і від розділу майна я не відмовлюся. Впевнена, що мій колишній чоловік мені трохи заборгував за всі ці роки.

А його матуся і поготів. Вона завжди вважала мене ніким, і негідною партією її синові! Загалом, я вирішила йти до кінця і взяти з цього шлюбу по повній. Вірніше, з його розірвання.

Звичайно ж, моя улюблена свекруха протестувала, як могла. Говорила, що я не повинна отримати ні копійки, адже це все належить їм, а я прийшла на все готове! Але це таке! Я вже звикла до її нападків. Мене таким уже не злякаєш. Загалом, розлучаємося ми досить-таки шумно!

Але проблема зовсім в іншому. Розумієте, в процесі розлучення я випадково побачила деякі документи колишнього чоловіка. Вірніше, мені підказали добрі люди, і це виявилося правдою. Загалом, я дізналася, що моєму чоловікові належить квартира, але вона записана на його матір!

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩