Начальник викликав до себе співробітницю, вона вийшла з кабінету вся в сльозах, у неї тряслися руки. Коли ми дізналися в чому справа, не змогли сказати й слова

 

Працюю вже 5 років у великій фінансовій компанії. У компанії працює близько 200 чоловік, директор у нас людина дуже жорстка. У компанії існує цілий список правил і положень. Не дай Бог порушити, починається «винос мізків».

Зайвий раз до шефа в кабінет не ходимо намагаємося йому на очі не потрапляти. Була б можливість змінив би роботи, але іншу шукати ще та справа.

І ось якось шеф викликав до себе нашу співробітницю Світлану (мати одиночка) після годинної бесіди вона вийшла вся в сльозах і з тремтячими руками її буквально трясло. Колеги коли її заспокоїли повідала вона в чому справа.

У Свєти рік тому сталася біда захвoрів її син. Рік вона його лiкувала в кращій клініці країни. Лiкування не допомагає потрібно їхати в Німеччину, ну відповідно потрібні гроші. Вона стала шукати покупців на свою квартиру. І тут її викликає шеф і в кабінеті дає оплачений чек на лiкування в Німеччині, ну і відпустку з відкритою датою.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩