Зламавши пароль електронної скриньки, читаю лист від якоїсь Анжели. Так ось від чого мій благовірний так на роботі стомлюється

 

Коханий став затримуватися на роботі. Спочатку нічого особливого я в цьому не знаходила, робота є робота, а щастя – в невіданні. Але мобільний все рідше співав мені: «Катя, візьми телефон! Це він», а домашній лунав трелями маминого номера і дзвінками подружок.

Повідомляє osoblyva.com

Повертався суджений втомленим і в легкому шлейфі жіночих ароматів, я ж героїчно мовчала і намагалася робити вигляд, що все у нас як і раніше. Дивлячись в його наївні безсоромні очі, стримувала дике бажання влаштувати істерику, а іноді хотілося озброїтися качалкою.

Зламавши пароль електронної скриньки, читаю лист від якоїсь Анжели: «Віталій, добрий день! Букет шикарний, врахували всі побажання! Доставка квітів по місту – швидко і недорого». У паніці відриваю інший лист: «Спасибі за візит! Сподіваємося, Вам сподобалося. Кращі дівчата і запальні мелодії завжди чекають Вас в нашому клубі». У тексті було зазначено час, коли благовірний старанно працював в офісі.

Ось від чого він так втомлювався, а одяг пах жіночими парфумами! Тут мене накрила хвиля обурення, й інші листи залишилися недоторканими. Останньою краплею став відбиток губної помади на сорочці і блискітки від тіней. У виски била одна думка: «Розлучення і дівоче прізвище! Який він все-таки до..».

Поїхала до подруги, де вже зібрався жіночий суддівський склад з хустинками і скринею порад. Ех, порад було не треба, тільки жилетку.

«Та не реви ти, ну у кого чоловік хоча б разочок не загуляв», – заспокоювала Анюта. «А я тобі казала, не ходи заміж за цього афериста!», – гнівно нудила Ірка, і тільки Оля, молоденька блондинка обнадіювала святою вірою в казки: «Ну що ти, Катю, таке говориш, це непорозуміння!».

Думки про те, як він міг зустрічатися і дарувати квіти танцівницям cтpип-клубу тонули в потоці сліз, малюючи мені страшні картини зрaд і oргiй, поки сон остаточно не зморив моє стpaждаюче тіло.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩