Астрологічний прогноз на грудень: Перший місяць зими стане досить сприятливим, але не для всіх

 

Постарайтеся почати зиму зі створення сприятливої обстановки в будинку. Це дуже важливий компонент щастя в будь-яку пору року, особливо взимку, коли люди проводять в рідних стінах більше часу, ніж зазвичай. Більш того, домашні справи будуть об’єднувати членів сім’ї, даючи їм зайвий привід для спілкування.

Овен

У Овнів очікується сприятливий час, коли зірки допоможуть їм подолати свої темні сторони. Це дуже важливий період, тому що багатьом Овнам вдасться до невпізнанності змінити своє життя – знайти нову роботу, виявити в собі нові і дуже корисні таланти. Найстабільнішим часом місяці буде перша його половина. Зірки стануть дуже спокійними. Це буде ідеальний період для початку нових справ, для максимальної активності в роботі. Подарунки до Нового року краще купувати в перші два тижні грудня.

Телець

Астрологи відзначають, що на початку грудня недоброзичливці активізуються всього на кілька днів, але навіть за цей нетривалий час вони можуть зіпсувати настрій Тельцям. Астрологи радять людям цього Знака позбавлятися від ілюзій щодо оточуючих людей. Не потрібно думати, що всі навколо виключно позитивні. Потрібно навчитися приймати людей такими, якими вони є. Це дуже корисно в сфері відносин, дружби і в сімейних справах.

Близнюки

Почати місяць Близнюкам можна з перестановки меблів за правилами фен-шуй. Варто зустріти зиму незвично, впустивши в своє життя зміни. Можна також зайнятися зміною свого стилю, оновити гардероб, відвідати перукаря. Всі найважливіші знайомства Близнюкам краще зробити в першій половині місяця. Потім люди стануть більш дратівливими, егоїстичними і похмурими. Очікується, що до кінця грудня все знову повернеться на круги своя, з’являться взаєморозуміння і позитив.

Рак

Ракам варто переглянути свою поведінку і свої методи досягнення фінансових цілей. Є п’ять рис, які заважають досягати успіху. Саме від них Ракам потрібно позбутися, причому якомога швидше, тому що в грудні нічні світила будуть повільно підвищувати свій сприятливий вплив. Друга половина місяця ідеально підійде для роботи, початку нових справ і проектів, зміни робочої сфери. Зірки на стороні цих людей, тому все, що їм необхідно, – це дещиця впевненості в собі, а також бажання досягти успіху.

Лев

Любовна сфера для Левів стане визначальною. Тим, хто вже в стосунках, Всесвіт допоможе вибратися з кризи, перестати лаятися з другою половинкою. У грудні буде багато сприятливих днів, в які може статися щось хороше. Левам вдасться завершити рік на позитивній ноті. Особливо це стосується тих, хто вміє знаходити компроміси. Астрологи радять не вирушати в далекі подорожі, стежити за здоров’ям і одягатися по погоді.

Діва

Дівам потрібно вигнати весь негатив зі своєї душі. У цьому їм допоможе спілкування з приємними людьми, своєчасний відпочинок, шопінг. У грудні важливо пам’ятати про те, що не буває нічого неможливого. Дівам потрібно прикладати більше зусиль, щоб отримувати позитивний зворотний зв’язок. У грудні не буде часу для бездіяльності, апатії і самокопання. Астрологи радять людям цього Знака проявляти максимальну активність. Одним з найбільш корисних навичок стане вміння швидко забувати все погане.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩