Бабуся довго мене умовляла, говорила, що мама не повинна бути одна. Але я не хотіла нічого слухати і мама більше дядька Павла не запрошувала до нас в гості. Але тепер я розумію, що ще якийсь час вона з ним зустрічалася. Я вже подорослішала і знала, що батько не повернеться, але все одно не хотіла, щоб мама вийшла заміж. Як же я помилялася

 

Мені було шість років, коли мама, дізнавшись про те, що батько її зрадив, подала на розлучення. Я пам’ятаю, як він просив вибачення, казав, що це було помилкою, але мама сказала: “Я більше ніколи не хочу тебе бачити”.

Я дуже любила батька і не могла зрозуміти, що ж він такого зробив, що його не можна пробачити. Тим більше, що після того, як він пішов, мама довго плакала. Я ще сподівалася, що батько повернеться до нас і постійно його чекала.

Через рік я пішла в перший клас і тоді зрозуміла, як мені не вистачає батька. Він вчив мене читати і говорив, що разом з мамою поведуть мене в школу. Мама працювала на двох роботах і постійно була зайнята і втомлена. І мені здавалося, що якби тато не пішов, все у нас було б добре.

Але часто мама говорила, що вечорами працює, і пізно приходила додому щаслива. Тоді до нас приходила бабуся, щоб я була не одна. І якось мама сказала мені, що познайомить мене з дядьком, який і буде моїм новим татом.

Увечері він прийшов до нас в гості, приніс мені ляльку, а мамі – дешевий годинник і квіти. Він мені відразу не сподобався, і я сказала мамі, що якщо він буде у нас жити, то я піду з дому.

Бабуся довго мене умовляла, сказала, що мама не повинна бути одна. Але я не хотіла нічого слухати і мама більше дядька Павла не запрошувала до нас в гості. Але тепер я розумію, що ще якийсь час вона з ним зустрічалася.

Я вже подорослішала і знала, що батько не повернеться, але все одно не хотіла, щоб мама вийшла заміж. Як же я помилялася.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩