Мій новий “таточко” кардинально поміняв маму. Вона стала абсолютно чужою мені людиною, виганяє мене з квартири, забороняє мені приводити хлопця, постійні гуляння ввечері. А ще, почалися розмови на тему поділу майна, якщо раптом її не стане – між мною і ним, чоловіком який не дав їй нічого крім фінансових проблем. Я то можу і з’їхати, але боюсь, що без мене мама наробить дурниць. Я не знаю чого очікувати від такого її кавалера

 

Мені 27 років, працюю в будівельній фірмі помічником директора, вчуся заочно в університеті. Мене виховувала мама без батька (я його не бачила ніколи).

Скажу чесно, була важкою дитиною в підлітковий період, потім почала працювати – з’їхала від мами (на той момент мені було 22 роки), працювала, будувала відносини з хлопцем (2 роки жили разом). Але настав момент, коли виникла проблема, а саме операція, тривале перебування на лікарняному, через що попросили піти з роботи, з хлопцем розійшлася через різні плани на майбутнє і я переїхала знову до мами (це було 2 роки тому).

Справа в тому, що 9 років тому, моя мати вступила в стосунки з одруженим чоловіком (хочу сказати, що він відразу мені не сподобався).

Потихеньку він почав йти від своєї законної дружини і незабаром почав жити з нами в 2-х кімнатній квартирі і 1,5 роки тому вони узаконили свої стосунки. З мамою у нас були завжди найтепліші стосунки. Так, були сварки і непорозуміння, але завжди намагалися озвучувати свої думки і претензії по відношенню один до одного. Але варто було йому з’явитися (саме йому, тому що було досить чоловіків в житті моєї матері, і я ставилася спокійно до них більш-менш) і все пішло шкереберть.

Він кардинально поміняв мою маму, вона стала абсолютно чужою мені людиною, виганяє мене з квартири, забороняє мені приводити мого хлопця, постійні гуляння ввечері. Почалися розмови на тему поділу майна, якщо раптом її не стане – між мною і ним (чоловіком який не дав їй нічого крім фінансових проблем, розхитаної психіки, тому що при будь-якій сварці він іде назад до колишньої дружини).

Я не знаю як мені жити з ними далі. Я то можу і з’їхати, але боюсь, що без мене мама наробить дурниць. Я не знаю чого очікувати від такого її кавалера. А може вони щось з дружиною колишньою задумали?

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩