Віка завжди була правильною. Її так виховували. У школі вона дружила тільки з відмінницями. В інститут поступила на бюджет, і вибрала універсальну спеціальність – менеджмент. Навчалася добре, щоб отримувати підвищену стипендію. На хлопців Віка особливо не звертала увагу, так як мама вчила її завжди поводитися гідно та вибирати перспективного нареченого. Мама Віки знала, що радить!

 

Віка завжди була практичною. Її так виховували. У школі вона дружила тільки з відмінницями. В інститут поступила на бюджет, і вибрала універсальну спеціальність – менеджмент. Навчалася добре, щоб отримувати підвищену стипендію.

Жила в гуртожитку, щоб не знімати квартиру. Гроші потроху відкладала в валюті на майбутнє. На останньому курсі пішла на практику з подальшим працевлаштуванням.

Зовнішність у неї досить приємна, навіть симпатична. За собою стежила, завжди була добре одягнена, зачесана, з легким макіяжем. На хлопців Віка особливо не звертала увагу, так як мама вчила її завжди поводитися гідно та вибирати перспективного нареченого. Мама Віки знала, що радить.

Сама вона вдало вийшла заміж, вони з чоловіком зробили кар’єру і зайняли хороші посади в місті. За своїм регіону у них були цілком пристойні зарплати, машина, велика квартира, упорядкована дача.

Ще на першому курсі за Вікою намагалися залицялися кілька хлопців в інституті, але не проявляли особливої ​​наполегливості. Вона нікому не давала авансів, вважала, що у неї все попереду. І не помилилася.

На другому курсі їх з подругами запросили в інший інститут на передноворічний концерт. Волею долі вона там сподобалася відразу двом хлопцям зі старшого курсу. Вони влаштували жартівливе змагання, щоб визначити, хто піде проводжати Віку. Переміг Віталік.

Він був одночасно романтичний і розумний, трохи задумливий і з почуттям гумору. З Вікою такого ніколи не було, вона була просто зачарована. Можна навіть сказати, що вона закохалася з першого погляду.

Їм довелося гуляти до ранку, бо вони спізнилися в гуртожиток. До Нового року була ще тиждень, Віталік намагався частіше бачитися з Вікою, писав їй милі повідомлення, навіть вірші складав.

Другого хлопця, якому сподобалася Віка, звали Юра. Він вирішив не відступати і теж почав активно залицятися до Віки. Спочатку він надіслав квіти. Потім запросив в кіно, ресторан, театр.

Видно, що грошей у нього було достатньо. Юра був із забезпеченої сім’ї державних службовців. Після інституту його вже чекала перспективна посада і окрема квартира.

На Новий рік і канікули Віка поїхала до батьків. Віталік подарував їй милий кухоль зі сніжинками і сердечками. Юра презентував золоту підвіску і запитав адресу батьків, щоб приїхати знайомитися. Віка не знала, що робити і вирішила спочатку порадитися батьками.

Тато запитав, хто їй більше подобається. Віка сказала, що обоє – але по-різному. Мама порадила не квапити події і почекати ще рік хоча б, адже їй всього 19 років. Віка так і зробила.

Вона сказала хлопцям правду, що не може відразу вирішити з ким вона буде і їй потрібен час. Віталік образився, що вона не вибрала його. Юра сприйняв спокійно і продовжив стандартну цукерково-букетний програму.

Віка сумувала за Віталіком, його жартів, загадкової посмішки, пісням під гітару. Він писав сумні вірші, спільні знайомі говорили, що він став більш замкнутий. Віталік навчався на інженера, цікавився наукою, збирався до аспірантури. Вони іноді бачилися, і це були чарівні миті, коли Віка забувала про все.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩