Олеся чекає дитину від іншого, але я вирішив з нею одружитися. Коли я сказав про це своїм батькам, вони відповіли, що не приймуть такої невістки і що вони проти нашого весілля. Я люблю і поважаю своїх батьків, і не хочу, щоб вони засмучувалися. Але час іде, і потрібно терміново робити весілля

 

Кілька тижнів тому я йшов по вулиці і випадково зустрів Олесю. Те, що вона розповіла мені про себе, мене ошелешило і я впевнений, що просто зобов’язаний їй допомогти.

В Олесю я був закоханий практично з дитинства. Можливо, я однолюб, бо пройшло вже багато років, а я на інших дівчат навіть не дивлюся. Зараз мені 25 років і у мене з’явився шанс одружитися з Олесею, але мої батьки проти.

З Олесею ми завжди були просто друзями. І я весь час не наважувався зізнатися їй у своїх почуттях, тому що боявся зіпсувати наші відносини. Хоча весь цей час я щиро її любив. Тільки ось вона до мене ставилася, як до друга. Я весь час думав, що якщо зізнаюся, вона перестане зі мною спілкуватися. А так у мене була можливість хоча б так з нею бачитися, не сподіваючись ні на що. Я вірив, що настане момент, коли дівчина подивиться на мене іншими очима, і тоді я зможу в усьому зізнатися.

Ми все життя прожили в одному під’їзді, дружили з першого класу. Наші батьки теж дуже добре знайомі. Всі давно звикли до нашої дружби, і ніхто серйозно це не сприймав. Зараз нам вже по двадцять п’ять років. Моя подруга зустрічалася останній рік зі своїм колишнім однокурсником. І недавно вона мені зізналася, що чекає від нього дитину.

А він, дізнавшись про це, відразу пропав. Не відповідає на телефонні дзвінки, ніхто із спільних друзів його не бачив. І тут я вирішив, що настав мій зоряний час. Під час розмови я в усьому їй зізнався і запропонував вийти за мене заміж. Я сказав, що прийму її малюка як свого, ніколи й не згадаю, що він мені не рідний. Дівчина відразу розгубилася і нічого не відповіла, попросила піти. Але через кілька днів, мабуть добре подумавши, погодилася.

Я знаю, що багато хто скаже: ти молодий, ще зустрінеш свою долю і будуть у тебе свої діти. Я теж так раніше думав і готовий був змиритися з тим, що кохана дівчина буде з іншим. Але доля дала мені шанс бути щасливим.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩