Знайомся мамо це моя кохана дівчина Оленка: Син познайомив матір з нареченою, це був шoк! “Боженько дай сили”-подумала я ледь не знепритомнівши

 

Повністю синє волосся сережка в носі і ще з десяток в брові, дуже короткий рваний топ і тaту y формі чeрeпа. Я закохався у неї давно

-Знайомся мамо це моя кохана дівчина Оленка.

“Боженько дай сили”-подумала я ледь не знепритомнівши.

Ні я не скнара. Я цілком сучасна жінка, редактор журналу, але до “такого” була не готова.

Про Оленку чула давно. Мій син програміст захоплено розповідав про талановитого веб-дизайнера, яка працювала з ними над одним проектом. Її креативності не було меж, і то було щастя що вона погодилась їм допомогти, адже була затребувана і мала щільний графік.

“Вона гарна, розумна, весела, прекрасно малює , багато подорожує, і так багато читає.” Так сяючи розповідав про неї мій син за традиційним недільним пирогом. ”Чи ти бува не закохався сину? А якщо так, не чекай , досить в своїй холостяцькій квартирі сидіти. Женись, я внуків хочу!”

Та розмова відбулась давно і вони справді, на мою радість, почали зустрічатись, проте Оленка знайомитись з майбутньою свекрухою не поспішала:

-Дай нам спочатку самим зрозуміти чи підходим один одному, і лиш упевнившись впустим в своє життя батьків.

Упевнились.І ось сьогодні прийшли знайомитись,

Я остовпіла.Стояла і слова вимовити не могла.Чекала кого завгодно, але не “Таку”.

-Мені треба присісти,-ледь мовила.

А в голові одна страшна думка витісняла іншу “Хоча б не нapкоманка, Мати рідна а якщо вона сeктантка якась і вже втягнула Сергія? А може одна з тих вiдьом що по неділях показують?”

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩