Максим прийшов до мене в гості, я приготувала вечерю. Коли ми сіли за стіл, йому прийшло повідомлення від мами. Максим відкрив його і я побачила на фото м’ясо, запечене з овочами. Виглядало доволі апетитно. А я приготувала макарони по-флотськи. Максим довго думав, як зробити так, щоб я не образилася, а потім встав і пішов додому. Ця жінка завжди намагається догодити синові, і навіть відправляє йому фотографії приготовленої їжі, коли він на роботі, на зустрічі з друзями або зі мною

 

У свої 27 років я готова вийти заміж за 29-річного Максима, але мене насторожує один факт – вплив мами на мого нареченого. Зустрічаюся з Максимом близько півтора року. Йому майже 30 років, і він до цих пір живе в батьківському домі, з батьком і матір’ю. Там створені всі умови для нього: мама Максима практично не працює, максимум – по кілька годин на день. Тому готування, прання, прибирання та інші справи по дому повністю лежать на ній.

Якось Максим прийшов до мене в гості, я приготувала вечерю. Коли ми сіли за стіл, йому прийшло повідомлення від мами. Максим відкрив його і я побачила на фото м’ясо, запечене з овочами. Виглядало доволі апетитно. А я приготувала макарони по-флотськи. Максим довго думав, як зробити так, щоб я не образилася, а потім встав і пішов додому.

Виявляється, коли Максим приходить з роботи, вдома його чекає ідеальний порядок і вечеря з кількох страв, які приготувала його мати. Ця жінка завжди намагається догодити синові, і навіть відправляє йому фотографії приготовленої їжі, коли він на роботі, на зустрічі з друзями або зі мною. Як я розумію, вона це робить, щоб він гарненько подумав над тим, чи варто їсти десь в іншому місці, або все ж поквапитися додому, до неї…

Мене поведінка його матері бентежить вже давно. З самого початку здавалося, що після звичного способу життя, він навряд чи зможе жити самостійно, і вирішувати навіть елементарні побутові питання.

Коли ми були разом, він завжди просить мене приготувати їжу для нього, кілька разів просив запрати його речі (коли був у мене в гостях – ляпнув на одяг їжею, і її потрібно було екстрено рятувати). Зізнався, що сам уміє готувати тільки яєчню і бутерброди. З домашніх справ вміє тільки пилососити.

До недавнього часу все це мене це особливо не хвилювало, поки не постало питання про те, що пора б нам спробувати жити разом – Максим отримав в спадок від дядька квартиру, в яку ми могли б переїхати удвох. Він сам запропонував мені з’їхатися, і був спочатку налаштований дуже рішуче, проте його мама почала його відмовляти.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩