Так як вдало вийшла заміж Катерина, може пощастити лише одиницям. Не чоловік, а скарб. Справа в тому, що у чоловіка Катерини, Андрія, це другий шлюб. Перший почався ще в молоді студентські роки. З тією дружиною випливали з неймовірних злиднів, зі студентського гуртожитку, разом ставали на ноги. Бували дні, коли ділили на двох пакетик мівіни, більше ніякої їжі не було. Проте обоє старалися йти вгору, підтримуючи і допомагаючи один одному. Збирали копійку до копійки, купили квартиру, розбагатіли. Була зразкова сім’я, а через 10 років розлучилися, на превеликий подив усім людям. І тут з’явилася красива панянка Катерина і життя закрутилося

 

Катерина була у шлюбі без малого 8 років, заміж виходила з великого кохання. Втім, не без розрахунку.

На момент весілля її майбутній чоловік впевнено та добре йшов вгору по кар’єрних сходах. Такого перспективного нареченого треба було ще пошукати, а пощастило саме Каті.

– А ще кажуть, що для того, мовляв, щоб стати дружиною генерала, треба виходити заміж за звичайного собі простого лейтенанта! – сміялась при згадці цього прислів’я жінка. – Та не правда це! Це раніше так було, ще в старі радянські часи. Зараз цілком можливо відразу – в генеральші, а по гарнізонах з лейтенантами нехай поневіряються інші, звичайнісінькі жіночки, кому в житті пощастило значно менше, це на любителя.

Справа в тому, що у чоловіка Катерини Андрія це другий шлюб.

Перший почався ще в молоді студентські роки. З тією дружиною випливали з неймовірних злиднів, зі студентського гуртожитку, разом ставали на ноги. Бували дні, коли ділили на двох звичайний маленький пакетик мівіни, більше ніякої їжі не було у них зовсім. Проте, зчепивши зуби, обоє старалися йти вгору, підтримуючи і допомагаючи один одному в кожну хвилину. Закінчили навчання, чоловік з дружиною влаштувалися на хорошу роботу, почали збирати гроші на свою власну квартиру. З великими труднощами купили маленьку однокімнатну квартиру біля столиці, потім обміняли її на двокімнатну там же, потім, трохи попрацювали, зібрали гроші, купили двокімнатну в столиці. Весь цей час, не жаліючи себе, заробляли кожну копійку.

Було дуже непросто, проте впоралися на заздрість багатьом.

Саме в тому шлюбі, при першій дружині, Андрій зробив за кілька років чудову кар’єру – від простого звичайного спеціаліста, який заробляв не так багато, до успішного фінансового директора, заробив все, що потрібно для комфортної організації безбідного життя, впевнено встав на ноги. Однак, проживши десяток років, з дружиною розлучилися.

Можливо, тому, що не вийшло мати своїх дітей, а може, й тому, що скінчилися об’єднуючі їх спочатку фінансові труднощі, а може, банально відносини вичерпали самі себе за стільки багато років, таке буває у сім’ях, навіть коли подружжя добре ставиться одне до одного.

Розлучилися на диво спокійно і дружелюбно, і до цих пір при рідкісних випадкових зустрічах щиро раді один одному і спілкуються з задоволенням – виявляється, буває і так.

А через пару років після розлучення Андрій зустрів Катерину. Одружилися, народили дитину.

І, треба ж так, удачу в справах і в кар’єрі чоловіка Катерини наче відрізало.

Якийсь час Андрій ще тупцював на місці, намагався хапатися навіть за соломинку, а потім повільно і неухильно став скочуватися вниз. У компаніях, де він працював, починалися щоразу якісь проблеми, роботу доводилося часто міняти, і весь час виходило якось так, що кожна нова компанія менше попередньої, кожна нова посада фактично – рішучий крок вниз.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩