У Тетяни за плечима було два невдалі шлюби та інші розчарування. Вона вважала себе досвідченою в цьому питанні. Наявність життєвого досвіду мало б зробити її більш розумною і менш довірливою. Але, на жаль, це було не так. І чергова пригода Тетяни, яке її знову нічому не навчило. Вона впевнена, що їй просто не пощастило. Вона могла передбачити все на самому початку відносин, але вона продовжувала несвідомо підтримувати цю гру

 

У Тетяни за плечима було два невдалі шлюби та інші розчарування. Вона вважала себе досвідченою в цьому питанні. Наявність життєвого досвіду мало б зробити її більш розумною і менш довірливою.

Але, на жаль, це було не так. Вона все ще могла піддатися на залицяння не зовсім чесних чоловіків.

Тетяна була забезпеченою жінкою, у неї був свій магазин, який приносив непоганий дохід. Також вона стежила за своєю зовнішністю, і в свої 43 роки виглядала максимум на 35.

Розповім одну історію з її життя, яка почалася в більярдному клубі.

Вона досить добре грала, тому часто приходила в клуб одна або з подругою. Їй подобалася атмосфера і певний ризик. До речі в одному з таких клубів вона познайомилася зі своїм другим чоловіком, але ця історія вже в минулому.

Цього разу вона звернула увагу на нового бармена. Тетяна помітила, що він теж іноді дивився на неї. Вона виграла і підійшла до барної стійки за коктейлем, який традиційно оплачує той, хто програв.

Бармена звали Давид. Він вирішив зробити Тетяні від себе фірмовий коктейль, який виявився дуже хитрим. Коли п’єш, спочатку здається, що він зовсім не міцний. А потім хочеш стати і раптом розумієш, що вже сп’яніла.

Тетяна залишилася за стійкою, щоб ще поговорити з Давидом, він їй сподобався. У ньому було якесь прихованеачарівність. Їй було приємно, що він розбирався в мистецтві і музиці. Вони домовилися здзвонитися і продовжити спілкування на наступний день.

Давид був молодшим від Тетяни на 18 років, йому тільки виповнилося 25. Але виглядав він старше тридцяти. Тому чисто зовні їх різниця у віці не впадала в очі. Тетяна відчувала себе молодою дівчиною поруч з ним.

Вони разом ходили на виставку робіт сучасних художників, в театр і навіть на концерт місцевої рок-групи.

У клубі вони не показували, що у них стосунки. А у вихідні часто зустрічалися і добре проводили час. Виявилося, що Давид ще іноді підробляв фотографом і запропонував познімати Тетяну. Це справило на неї належне враження.

Також він сам деякий час працював моделлю, але поступово його перестали запрошувати, і він став барменом. Він стверджував, що зовсім не шкодує про закінчення своєї модельної кар’єри, тому що він влаштувався в клуб і зустрів її.

Ох, Тетяна завжди любила такі витончені компліменти. Вона була просто зачарована ним. Він запевняв її в своє чисте кохання, а вона вірила кожному його слову.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩