Щоб купити дітям зимовий одяг, я змушена була продати свої золоті прикраси. Мені дуже прикро, що чоловік не помічає наших проблем і не намагається їх вирішити. Він цілком задоволений своїм життям і вважає, що, якщо грошей не вистачає, значить, ми багато витрачаємо

 

Я заміжня вже майже двадцять років. Мій чоловік працює будівельником, я – продавцем. Колись ми жили в гуртожитку, багато працювали і збирали гроші на своє житло. За цей час у нас народилося двоє дітей. Майже через десять років ми купили квартиру. Це було щастя для нас. Я думала, що тепер наше життя зміниться. Але ніяких змін не відбулося.

Згодом, я помітила, що мій чоловік як би розслабився. Він вже не намагався працювати більше або знайти додаткову роботу. Не прагнув кращого, а задовольнявся тим, що має. Зайвих грошей у нас ніколи не було. Того, що ми вдвох заробляли ледь вистачало на життя. Ніяких глобальних покупок, а ремонт в квартирі робили раз в три-чотири роки. Проте, чоловік завжди вважав, що у нас все є і ми живемо не гірше за інших.

Коли я починала розмову про гроші, він сердився і говорив, що мені завжди мало, скільки не приніс. Чоловік не розумів мого бажання жити трохи краще. Я ніколи не просила шубу або машину, а просто хотіла мати хоч якісь зайві гроші і не рахувати кожну копійку.

Справа в тому, що я нічим не обділяла чоловіка і дітей. Намагалася купити їм найкраще, приготувати щось смачне, зробити гарні подарунки на свята. Кожна гривня у мене був на рахунку. Чоловік не звертав на це уваги і не знав, що і звідки береться.

Діти росли, а відповідно і витрати на них. Постійні витрати на одяг, екскурсії, гуртки і так далі. Потім діти пішли вчитися в коледж, і витрати зросли ще більше. За весь цей час, чоловік не вникав в ситуацію з грошима. Він вважав, що віддає мені заробітну плату, і цього достатньо. Якщо я говорила, що грошей не вистачає, стверджував, що я погано розпорядилася ними. А заробляє він досить.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩