Своєму чоловікові я довіряю дуже. Мені усі заздрять, бо знають, що я з ним щасливо живу. А я спокійна жінка, мені до тих панянок байдуже, бо дуже добре знаю свого чоловіка. Він завжди буде лише зі мною, на інших й не погляне

 

Я виросла в багатодітній сім’ї, я була старшою з дітей у батьків, на рік молодший братик і на три роки молодша сестричка. Нашим батькам до дітей не було ніякого діла зовсім. Вони вели не зовсім правильний спосіб життя, навіть зараз про ті . Мама про нас не дбала і вдома завжди не було чого їсти, а їсти хотілося дуже, навіть через багато років я пам’ятаю те відчуття. Потім мати розлучилася з батьком.

Я була шестирічна дівчина коли мені доводилося шукати їжу своїм сестричці з братиком. Доводилося ходити по базару і просити в людей дрібну картоплю і всяке таке з овочів і фруктів. Була у мене бабуся я її дуже любила, але мама з нею теж не дуже спілкувалася, через це вона до нас майже не приходила, оминала наш дім, бо батьки були їй зовсім не раді. Сама я майже не їла, все, що знаходила віддавала молодшим, а матері було все одно як ми.

Вона йшла вранці, а коли поверталася весела додому то відразу засинала. А ще часто приходила з якимось друзями, які часто в нас ночували. Так ми продали трикімнатну квартиру в столиці і взяли двокімнатну в районному центрі. Через рік я пішла в школу, була одягнена чесно сказати аби як, але мамі було байдуже до мене, та й до інших дітей також.

Через якийсь час вона продала квартиру в районі і купили будинок в маленькому селі. Залишок грошей був чималий і мама з друзями гуляли по повній. Потім мама познайомилася з чоловіком зі столиці. Вони продали будинок і ми переїхали жити до нього. Ставлення до мене і молодших було таке, що й нікому не побажаєш.

Коли мені виповнилося 15 років я поїхала до далекої родички в інше місто. Там вступила в технікум і зустріла Василя. Йому було вже 22 роки, він був з забезпеченої родини і вже на той час мав свій досить таки прибутковий, хоча невеличкий бізнес. Ми почали зустрічатись і вже через рік він зробив мені пропозицію.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩