Мій чоловік пішов із затишного будинку до своєї начальниці. До жінки, яка живе на роботі, і навіть не знає, як це стояти біля плити. Вона не в курсі, що у мого чоловіка погане здоров’я, і що йому категорично не можна їсти все підряд. Тепер я залишилася одна, разом зі своїми каструлями і сорочками. Йому зараз це не потрібно. І я нікому не потрібна

Мені тридцять п’ять років, заміж я вийшла в двадцять п’ять. Я на той момент працювала в великій юридичній компанії, і на мене покладали великі надії. Але коли ми з чоловіком вирішили одружитися, він мені сказав що домашній затишок для нього важливіший, ніж зароблені мною гроші. І разом ми вирішили, що я повинна звільнитися і підтримувати порядок в домі.

До того ж мій чоловік досить добре заробляв, вистачало, щоб утримувати нас обох на належному рівні. Справа в тому, що мого чоловіка мама привчила до порядку. Весь одяг у нього мав бути випраний і випрасуваний, і висіти в шафі. Так чоловікові було зручніше вибрати, що вранці одягнути. Навіть носовички у нього повинні бути випрасувані і лежати в стопочку.

Мене роль дбайливої ​​дружини ні краплі не напружувала, а навпаки, навіть подобалася. Я експериментувала на кухні, коханий був задоволений, як я готую. А його похвала була для мене дуже важлива. Відразу з’являлося натхнення творити чудеса в кулінарії. Мені самій подобався порядок в домі. Періодично я згадувала свою роботу і навіть нудьгувала.

Думала чого я, могла б домогтися на роботі за десять років. Але потім гнала від себе ці думки, тому що я і без роботи була цілком щаслива. Чоловік був теж задоволений, і у нього ніколи не було приводу поскаржитися, що я погана господиня.

З дітьми у нас поки не виходило, але ми вірили, що все в цьому плані у нас теж налагодиться. І все було б добре, але сталося несподіване: мій чоловік пішов із затишного будинку до своєї начальниці-кар’єристки. До жінки, яка живе на роботі, і навіть не знає, як це стояти біля плити. Вона не в курсі, що у мого чоловіка погане здоров’я, і що йому категорично не можна їсти все підряд.

Вона не знає, як прасувати сорочки і прати шкарпетки. Просто не розумію, чому він так вчинив. Адже я повністю підлаштувалася під нього, забезпечила йому ситне і затишне життя, а він проміняв мене на красиву ляльку.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩