ЧОЛОВІК ПІШОВ НА КОРПОРАТИВ. А ПІЗНО ВВЕЧЕРІ МЕНІ ЗАТЕЛЕФОНУВАЛА СВЕКРУХА, ВОНА СКАЗАЛА, ЩО СИН ПРИЇХАВ ДО НЕЇ НОЧУВАТИ І ПРИВІЗ З СОБОЮ ЯКУСЬ ЖІНКУ. АНДРІЙ СКАЗАВ, ЩО ХОЧЕ ЗІ МНОЮ РОЗЛУЧИТИСЯ, І ЗАКРИВСЯ З НЕЮ В КІМНАТІ. Я БУЛА ОШЕЛЕШЕНА, АДЖЕ У НАС БУЛО ВСЕ ДОБРЕ. Я ТОДІ ЩЕ Й НЕ ЗДОГАДУВАЛАСЯ ПРО ПІДСТУПНИЙ ПЛАН СВЕКРУХИ. ВЗЯЛА СВОЇ РЕЧІ І ВНОЧІ ПОЇХАЛА ДО НЕЇ ДОДОМУ. СІЛА НА СХІДЦЯХ БІЛЯ ДВЕРЕЙ ЇЇ КВАРТИРИ, І СТАЛА ЧЕКАТИ ЧОЛОВІКА

 

Коли я вперше познайомилася зі своєю свекрухою, то відразу побачила, що ми з нею не зможемо жити мирно. Я була бідною дівчиною з села, без престижної роботи і вищої освіти. А її син Андрій працював в хорошій фірмі і гарно заробляв. Його мати подумала, що я прихватила її синочка, щоб освоїтися і жити у великому місті, але це не так, Андрія я щиро покохала.

Коли ми одружилися, то стали жити на орендованій квартирі. При кожній зустрічі зі мною, свекруха намагалася мене чимось образити: не смачно готую, погано прибираю, не годую чоловікові обід на роботу калорійні, а він постійно втомлений, аж схуд. Але я сприймала все спокійно, не хотіла сваритися з свекрухою і засмучувати Андрія.

Одного разу Андрій пішов на корпоративний вечір з колегами з роботи, там були усі з його фірми. Андрій там трішки перебрав, адже веселилися вони там гарно, і, коли викликав таксі, помилково назвав не свою адресу, а адресу мами. Водій його і привіз до свекрухи. Уявляю, як це обрадувало її. Але того вечора свекруха задумала щось недобре.

Свекруха відразу зателефонувала мені і запитала, чи все в порядку в моїх з Андрієм відносинах, і чи не вирішили ми, випадково, розлучитися. Її запитання мене здивував, я відповіла, що у нас все добре. На що свекруха запитала, чому ж тоді він прийшов до неї ночувати дуже веселий, та ще й жінку з собою якусь привів, з якою зараз закрився у своїй кімнаті. Я знала, що свекруха мене не любить давно, тому не збиралася вірити її словам, але зробила вигляд, що це повідомлення мене дуже збентежило і розхвилювало, і було видно, що вона тішилася цьому.

Я була абсолютно впевнена в тому, що Андрій не зміг би так вчинити, він ніколи мене не зрадить. Але неприємний черв’ячок сумніву все-таки заворушився в моїй душі. Вирішивши з’ясувати все начистоту і заодно провчити свою свекруху, я одяглася і пішла до її дому. Але про це я нікому не сказала.

Я не стала дзвонити в двері свекрухи і вриватися в її квартиру. Я вирішила вчинити набагато хитріше. Адже, коли вона мені дзвонила, я спеціально включила диктофон і, зробивши вигляд, що не розчула її слів, змусила її повторити її слова знову. Якраз саме ту частину, де вона говорила, що мій чоловік Андрій прийшов до неї ночувати з іншою жінкою, яку вона бачить вперше. Взявши в сусідській поштовій скриньці газету, я вирішила просидіти тут до самого ранку, щоб побачити Андрія рано вранці, коли він буде виходити від матері. Чекати залишилося недовго, адже був майже світанок.

Вранці, як тільки я почула звук дверей, що відкриваються, я зробила дуже сумне та заплакане обличчя, швиденько встала зі східців і почала чекати свого чоловіка. Андрій швиденько вийшов і дуже здивувався, побачивши мене біля квартири матері. Чоловік запитав, що я тут роблю, а побачивши газетку на сходинках, взагалі здивувався. Я розповіла Андрієві, що я тут на східцях ночувала, перед дверима його матері.

Дуже сумним голосом я запитала у Андрія, чому він мені про все не розповів сам раніше, чому він так підло вчинив зі мною, невже він мене так швидко розлюбив.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩