ВАСИЛЬ ПРИСЛАВ СТАРОСТІВ ВЕСНОЮ. ВЕСІЛЛЯ ДОМОВИЛИСЯ СВЯТКУВАТИ ПО ВЕЛИКОДНЮ. І ОСЬ НАСТАВ ДОВГООЧІКУВАНИЙ ДЕНЬ – СТОЛИ НАКРИЛИ НА ПОДВІР’Ї НАРЕЧЕНОГО. ГОСТЕЙ ЗІБРАЛОСЯ БІЛЬШЕ СОТНІ – РОДИЧІ, СУСІДИ, ДРУЗІ. ВЕСІЛЬНИЙ КОРТЕЖ, ПРИКРАШЕНИЙ СТРІЧКАМИ ТА КУЛЬКАМИ, МЧАВ ЗАКОХАНИХ ДО МІСЦЕВОГО РАЦСУ. А ЗВІДТИ ЩАСЛИВИЙ ВАСИЛЬ ВИНОСИВ СВОЮ ЗАКОННУ ДРУЖИНУ ОЛЕКСАНДРУ НА РУКАХ. ВЕСІЛЛЯ ВДАЛОСЯ НА СЛАВУ, ОЛЕКСАНДРА ЩИРО ВІРИЛА, ЩО І ЖИТТЯ У НЕЇ ЩАСЛИВО З ВАСИЛЕМ СКЛАДЕТЬСЯ. АЛЕ ПОМИЛИЛАСЯ. НЕ ПРОЙШЛО І ТИЖНЯ, ЯК ВОНИ НАЗАВЖДИ РОЗЛУЧИЛИСЯ

 

Василь був першим парубком на селі. Особливою красою не вирізнявся, але було щось таке в ньому, перед чим жодна дівчина не могла встояти. І характер у нього був відповідний – поривчастий і категоричний. А ще руки мав золоті, з питань ремонту особистого автотранспорту до нього з усіх околиць зверталися.

Дівчат у Василя було багато, але всіх їх від нього вдало відганяла Марина. Чорнобрива сільська красуня з командирським характером. Вже аж надто мріяла вона стати дружиною Василя, але той не поспішав з пропозицією.

Але одного разу в їхнє селище переїхала нова родина. Коли Василь вперше побачив Олександру, зрозумів, що пропав. Він відразу захотів негайно з нею познайомитися. Вона жила і навчалася в іншому місті, а тепер ось переїхали з сім’єю сюди, на роботу буде влаштовуватися. Олександра йому здавалася чимось неземним, вона зовсім не була схожа на тих дівчат, з якими досі водився Василь.

Під впливом Олександри Василь дуже змінився, знайшов постійну роботу, перестав ходити до дівчат. А весною прислав до дівчини старостів. Олександра не могла встояти перед його напором, тому погодилася. Весілля домовилися святкувати по Великодню.

І ось настав довгоочікуваний день. Весілля було в кращих традиціях селища – столи накрили на подвір’ї нареченого. Гостей зібралося більше сотні – родичі, сусіди, друзі. Весільний кортеж, прикрашений стрічками та кульками, мчав закоханих до місцевого РАЦСу. А звідти щасливий Василь виносив свою законну дружину Олександру на руках.

Весілля вдалося на славу, Олександра щиро вірила, що і життя у неї щасливо з Василем складеться. Але помилилася. Не пройшло і тижня, як одного вечора Василь не повернувся з роботи ночувати додому. Олександра всю ніч не спала, хвилювалася, а зранку підняла всіх на ноги, всі кинулися шукати Василя.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩