В ПОЛЬЩІ Я ПРОБУЛА ПІВ РОКУ. ВЕСЬ ЦЕЙ ЧАС МИ З ЧОЛОВІКОМ ЗІДЗВОНЮВАЛИСЯ, ВІН ПОСТІЙНО БУВ НА РОБОТІ. КОЛИ Я ПОВЕРНУЛАСЯ ДОДОМУ, Я ВІДЧУЛА, ЩО СТАВЛЕННЯ ОЛЕКСІЯ РІЗКО ЗМІНИЛОСЯ ДО МЕНЕ. Я НЕ РОЗУМІЛА, ЩО СТАЛОСЯ, АЛЕ СУСІДКА ПОВІДОМИЛА МЕНІ, ЩО ВЕСЬ ЦЕЙ ЧАС ОЛЕКСІЙ ЖИВ НЕ ОДИН, МОЯ СЕСТРА НАТАЛЯ ЖИЛА ТУТ, РАЗОМ З НИМ. Я ТРОХИ ЗДИВУВАЛАСЯ, АДЖЕ ПРО ЦЕ МЕНІ НІЧОГО НЕ БУЛО ВІДОМО. ЗАКРАЛИСЯ СУМНІВИ, АЛЕ, Я, ЯК МОГЛА, ВІДГАНЯЛА ВІД СЕБЕ ПОГАНІ ДУМКИ, ПРОТЕ СТАЛОСЯ ТЕ, ЧОГО Я АЖ НІЯК НЕ ОЧІКУВАЛА

З своєю сестрою Наталею ми завжди жили мирно і дружно. Коли я сім років тому вийшла заміж, моя молодша сестра щиро раділа за мене. Наших батьків не стало, коли ми були підлітками, тому ми намагалися завжди триматися разом. Після весілля ми з чоловіком почали жити в нашому спільному будинку. Сестра в цей час вчилася в університеті і додому приїжджала кілька разів на рік.

Олексій, мій чоловік, працював лікарем у місцевій лікарні. Зарплата у нього невелика, але чоловік був професіоналом своєї справи. Я працювала вчителем молодших класів. Все у нас було чудово, єдине, що затьмарювало наше щастя, я не могла мати дітей. Лікарі мені давали надію, але казали, що потрібен час, віра і тривале лікування.

Моя родичка жила і працювала в Польщі, тому почувши про мою проблему, запропонувала приїхати до неї – трохи підзаробити і показатися місцевим фахівцям. У неї також була подібна проблема, але в одній з клінік їй успішно допомогли і тепер вона щаслива мама двійнят. Порадившись з чоловіком, я вирішила їхати. Олексій зі мною їхати не хотів, оскільки дуже прикипів до своєї роботи. Я з розумінням поставилася до цього, залишила чоловіка вдома, а сама поїхала. І це була моя найбільша помилка.

В Польщі я пробула пів року. Весь цей час ми з чоловіком зідзвонювалися, він постійно був на роботі. Коли я повернулася додому, я відчула, що ставлення Олексія різко змінилося до мене. Я не розуміла, що сталося, але сусідка повідомила мені, що весь цей час Олексій жив не один, моя сестра Наталя жила тут, разом з ним. Я трохи здивувалася, адже про це мені нічого не було відомо. Закралися сумніви, але, я, як могла, відганяла від себе погані думки.

Наближалася чергова річниця нашого одруження і я вирішила влаштувати невелике свято – запросила найближчих друзів, приїхала і Наталя. Я помітила, що вони з моїм чоловіком поводяться якось відчужено. Намагаються не дивитися один на одного, а якщо випадково зіткнуться, то шарахаються в різні сторони.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩