КОЛИ ЧОЛОВІКА НЕ СТАЛО, ДРУЖИНА ВИРІШИЛА НАПИСАТИ ЗАПОВІТ НА ВСІХ ТРЬОХ ДІТЕЙ. НАСТУПНОГО ДНЯ, ЯК ДІТИ ТІЛЬКИ ДІЗНАЛИСЯ ПРО ЦЕ, ВСІ ЗІБРАЛИСЯ В БАТЬКІВСЬКОМУ ДОМІ, АДЖЕ ДІЛИТИ БУЛО ЩО. БАТЬКИ БУЛИ ЗАМОЖНИМИ. ДВА СИНИ ПОЧАЛИ КРИЧАТИ НА МАТІР, ЩОБ ВОНА НЕ ВКЛЮЧАЛА В СПАДОК ДОНЬКУ, АДЖЕ В НЕЇ НАВІТЬ СІМ’Ї НЕМАЄ, ЇЙ НІЧОГО НЕ ПОТРІБНО. А ПОТІМ БРАТИ ПЕРЕСВАРИЛИСЯ Й МІЖ СОБОЮ, КОМУ БІЛЬШЕ ДОПОМІГ БАТЬКО. АНТОНІНА СЛУХАЛА ВСЕ ЗІ СЛЬОЗАМИ, ЛИШЕ ВОНА ОДНА ХВИЛЮВАЛАСЯ ПРО ЗДОРОВ’Я МАМИ

 

Ця історія про одну родину, вони мені рідні люди, і я дуже перейнялася долею Антоніни, не хотілося б, щоб і мене спіткала подібна доля.

У Антоніни була дружна сім’я, завжди разом, всі труднощі долали спільно, батьки допомагали дітлахам, а ті в свою чергу трепетно ​​і шанобливо ставилися до тата з мамою.

Антоніна виросла в дуже дружній, багатодітній, забезпеченій сім’ї. Але знаючи її долю, хочу сказати, що дружба і любов між близькими буде лише до моменту, коли на кону буде стояти питання поділу майна.

Ось і їхня сім’я опинилася в ситуації, що призвела до сварок та конфліктів між братами і сестрою.

А причиною тому стала спадщина.

Батько Антоніни, вдало трансформувався в бізнесмени, справа була на початку 90-х. За 20 років, самі розумієте скільки майна йому вдалося нажити.

У сім’ї було троє дітей, два сини і дочка – Антоніна. Природно, всі діти отримали гідну освіту, нормальну роботу, а сини і дуже хороший стартовий капітал від батька, так би мовити на розвиток.

Сини одружилися, в якості подарунка батьки придбали їм квартири. У кожного була своя квартира в центрі міста, велика та простора.

Антоніна, як наймолодша донька, проживала завжди разом з батьками, у величезному будинку, побудованим батьком для їх великої родини.

Перший невеликий конфлікт стався, коли дівчина після закінчення вузу, захотіла жити сама, що абсолютно не входило в плани батьків. Мама з татом сказали своє категоричне: «Ні». Вони сказали, що донька має жити з ними, а не невідомо де, сама і без нагляду відповідного.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩