В ТОЙ ДЕНЬ Я ОТРИМАЛА ЗАРПЛАТУ І ЗАГЛЯНУЛА У СХОВОК, ЩОБ ВИТЯГНУТИ НАКОПИЧЕНІ ГРОШІ, І ОБІМЛІЛА – ГРОШЕЙ ТАМ НЕ БУЛО. ВСІ НАШІ ГРОШІ ЧОЛОВІК БЕЗ МОГО ВІДОМА ВІДДАВ СВОЇЙ МАМІ. ЯК ВИЯВИЛОСЯ, КРЕДИТ СВЕКРУСІ НЕ ДАЛИ В ЖОДНОМУ БАНКУ. ЗВИЧАЙНО, МЕНІ НІЧОГО НЕ СКАЗАЛИ, ЧОЛОВІК СВОЇЙ МАМІ СКАЗАВ, ЩО ПОТІМ САМ ЗІ МНОЮ РОЗБЕРЕТЬСЯ. Я БУЛА ВРАЖЕНА, АДЖЕ ТАМ БУЛИ І МОЇ ГРОШІ, А МЕНЕ НАВІТЬ НЕ СПИТАЛИ. НЕ ЗНАЮ, ЧИ ВАРТО ВЗАГАЛІ З ЦІЄЮ СІМ’ЄЮ МАТИ СПРАВУ

 

Ми з чоловіком живемо вже майже три роки і всі важливі рішення приймаємо разом. Нещодавно ми вирішили купляти авто. Ця мрія у нас була вже давно, адже так нам буде значно зручніше добиратися на роботи. Готувалися грунтовно – відкладали гроші, практично у всьому собі відмовляючи, і вже навіть успішно закінчили автошколу.

У нас з чоловіком зарплати не великі, чоловік працює менеджером на фірмі, я перекладачем. Часто працювала понаднормово, аби лише заробити зайву копійку. Квартира у нас поки знімна, дітей тільки теж плануємо, але поки-що не поспішаємо. Вирішили, що першою серйозною покупкою буде автомобіль. Джерело

Ми вже навіть знайшли підходящий варіант. Старе «Ауді», правда, ще покоління кінця 90-х, але авто було в руках у хорошого господаря, тому дуже навіть підходило нам, головне, що по ціні ми могли собі його дозволити. Загалом, радості не було меж, ми навіть злегка обкатали машину, щоб звикнути до неї. Залишалася одна дрібниця для покупки: зібрати ще невелику суму, місяць потерпіти, і машина була б нашою.

Але в один день все круто перевернулось. Приїхала свекруха з іншого міста, яка не була у нас з дня весілля. Ми з нею листувалися і спілкувалися весь цей час по соцмережах, вона часто скаржилася на всякі хронічні хвороби, які почали руйнувати її зуби. Ну звичайно її шкода було, але всі розмови сходилися на тому, що треба б якось їх лікувати, а вона цього боїться. Загалом, за цей час у неї вони випали майже повністю, і коли залишилися одні пеньки, вона раптом вирішила, що вже пора взятися за їх лікування. Грошей у неї немає, тому вийти з ситуації вона вирішила специфічно.

Свекруха приїхала в місто і відразу пішла в платну поліклініку. Там їй назвали космічну суму, якої у неї, природно, не було. Вона спочатку спробувала зайняти грошей у дочки (моєї зовиці), але та їй відмовила зі словами, що вона чекає дитину, тому на неї чекають неабиякі витрати. Правда, я не впевнена, що все саме так. Зовиця просто скупиться, хоча чоловік у неї на високій посаді.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩