НЕСПОДІВАНО ЧОЛОВІК ЗАНЕДУЖАВ. ІВАН БУВ ДУЖЕ ХОРОШОЮ ЛЮДИНОЮ І, СКАЗАТИ ЧЕСНО, МЕНІ ДУЖЕ ПОЩАСТИЛО, ЩО ВІН ВИБРАВ САМЕ МЕНЕ. Я ДОГЛЯДАЛА ЗА НИМ ПІВ РОКУ. ПОТІМ Я ДУЖЕ ВТОМИЛАСЯ. МЕНІ ВАЖКО БУЛО ФІЗИЧНО І МОРАЛЬНО. Я ЗНАЛА, ЩО Я ЩЕ ЗОВСІМ МОЛОДА ЖІНКА, ДЛЯ ЧОГО МЕНІ ТАКЕ ЖИТТЯ. І Я ПОКИНУЛА ІВАНА В БІДІ САМОГО, ПОЇХАЛА ЗАКОРДОН З ІНШИМ. ТА ЖИТТЯ ТАМ НЕ СКЛАЛОСЯ. ПОВЕРНУЛАСЯ В СЕЛО ЧЕРЕЗ РІК. Я ДІЗНАЛАСЯ, ЩО ІВАН ПОВНІСТЮ ОДУЖАВ. НА КРИЛАХ Я ЛЕТІЛА В ЙОГО ХАТУ, ТА ЯК ТІЛЬКИ ПЕРЕСТУПИЛА ПОРІГ, ПОБАЧИЛА ЖІНОЧИЙ ОДЯГ ТА ВЗУТТЯ, АЛЕ Ж ТО БУЛИ НЕ МОЇ РЕЧІ. ДО МЕНЕ ВИЙШЛА ЖІНКА

 

Я хочу розповісти вам свою історію. Але не для того, щоб ви мене засуджували, ні. Я сама себе засуджую, і це найбільша мені кара. Я хочу розповісти вам про свій нелюдський вчинок, що б застерегти кожного, що ніколи не можна відвертатися від рідних вам людей, адже всі ми ходимо під Богом.

Я зустрічалася зі своїм чоловіком Іваном ще зі шкільної парти. Ми завжди були разом – вступили до інституту, потім влаштувалися працювати в одну фірму.

Іван так красиво доглядав за мною. Ми були тоді ще молоді, самі розумієте, що які там статки, грошей у нас було небагато, так і жили від зарплати до зарплати. Але Іван завжди намагався на собі зекономити, щоб щовихідних відвести мене у кафе, кіно, дуже часто купував мені квіти.

Згодом Іван зробив мені пропозицію. Ми одружилися, я була найщасливішою жінкою на світі! А Іван постійно турбувався про мене.

Після трьох років шлюбу почалися проблеми, нам не вдалося мати дітей. Мене це дуже пригнічувало, адже проблема, скоріше за все була в мені. Але Іван сказав, що підтримуватиме мене завжди, йому більше ніхто не потрібний. І, якщо й не буде діток, то він і так буде поруч зі мною найщасливішим чоловіком.

Незабаром у Івана почалися проблеми зі здоров’ям. І,внаслідок цього, у нього пропав зір. Лікарі говорили, що йому потрібен догляд і невідомо, скільки часу займе реабілітація.

Буде він знову бачити чи ні – ніхто не знав.

Перших пів року я всіляко його підтримувала, але потім виснажилася, я втомилася фізично і морально. Подумала, що не хочу так провести все своє життя. І я відгородилася від Івана.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩