ЯКОСЬ СВІТЛАНА ПІШЛА З ЧОЛОВІКОМ В МАГАЗИН. КАСИР ЗДИВОВАНО ДИВИВСЯ НА СВІТЛАНУ, КОЛИ Ж ВОНА РОЗПЛАЧУВАТИСЯ БУДЕ. А ВОНА ПРИСКІПЛИВО ПОГЛЯДАЛА НА ЧОЛОВІКА. МИКОЛА НЕЗВОРУШНО СКЛАДАВ ПОКУПКИ В ПАКЕТИ, ПОВЕРНУВСЯ І МОВИВ ДРУЖИНІ: – ЩО? Я ГАМАНЕЦЬ СВІЙ ВДОМА ЗАБУВ. СВІТЛАНА КВАПЛИВО ДІСТАЛА СВІЙ ГАМАНЕЦЬ, ПОЛЕГШЕНО ЗІТХНУЛА, ЩО ГРОШЕЙ НА ВСЕ ВИСТАЧИЛО, ПОВЕРТАТИ НІЧОГО НЕ ДОВЕДЕТЬСЯ. З СУМНИМИ ОЧИМА ЖІНКА ПОВЕРТАЛАСЯ ДОДОМУ, У НЕЇ ЖОДНОЇ КОПІЙКИ НЕ ЗАЛИШИЛОСЯ

Життя Світлани непросте. Але навіть не знаю, яку їй пораду дати.

Того вечора Світлана пішла в магазин з чоловіком.

Касир супермаркету здивовано дивилася на Світлану, а вона, в цей час, вичікувально дивилася на Миколу, а він незворушно складав покупки в пакети. Коли все було складено, і він зрозумів, що дружина чекає його відповідь, холодно мовив:

– Що? Я гаманець свій вдома забув.

Світлана квапливо дістала свій гаманець з сумочки, полегшено зітхнула тому, що грошей на все вистачило, адже черга зібралася чимала, і їй було б соромно повертати вже складені в пакети продукти. Всі десять років подружнього життя з Миколою, Світлана відчувала себе постійно в якомусь боргу перед ним.

Вона ніколи не знала в який момент їй доведеться дістати свій гаманець і розплатитися. Одяг для сина, квитки у відпустку, рахунок в ресторані, навіть квитки в кінотеатрі, найчастіше за все розплачувалася дружина.

У ресторані з ними одного разу трапилася незрозуміла, та не досить приємна ситуація. Вони були у відпустці, вирішили відзначити останній вечір в затишному кафе на набережній, а коли справа дійшла до оплати рахунки, Микола встав безтурботно повідомив що у нього немає грошей, у нього гроші вже закінчилися.

Що саме образливо було для дружини, що у неї в той вечір теж дійсно не було грошей. Реально вона всі свої запаси витратила за час відпустки, і Микола знав про це, але вирішив перевірити, чи не бреше йому дружина. І вона таки не збрехала, бо, якби у Світлани були гроші, вона вмить би дістала і розплатилася, щоб не осоромитися.

Йому довелося бігти в готель за грошима, а Світлана з маленьким дворічним сином залишилася заручницею за столиком. Чоловік зателефонував з номера, і відразу запитав де у неї гроші лежать.

Тоді йшов третій рік їхнього спільного життя. Вона ще сподівалася що все зміниться. Світлана дуже любила свого чоловіка, тому мирилася з цим, а найбільше хотіла зберегти повноцінну сім’ю для свого синочка.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩