А ТЕПЕР ДОРОГІ МОЛОДЯТА, ДІСТАЄМО ПОДАРОВАНІ ГРОШІ І ОПЛАЧУЄМО БЕНКЕТ – ГОЛОСНО ПРОМОВИВ БАТЬКО НАРЕЧЕНОЇ

 

Коли єдина дочка Ірини Петрівни та Ігоря Олексійовича зібралася заміж, вони були цьому щиро раді, нареченого вони добре знали, та й з батьками хлопця вони вже давно жартома називали один одного сватами, і ось нарешті радісна подія не за горами. Дата вибрана і залишилося тільки все підготувати, однак виявилося, що у батьків і їх дітей дуже різні погляди про те, яким має бути весілля:

– Вчора зустрічалися з сватами і з дітьми – розповідала Ірина Петрівна своїй подрузі на роботі, під час обідньої перерви – обговорювали деякі моменти, і ось торкнулися питання машин, всього запрошених 65 осіб, в ВРАЦС поїдуть приблизно 30 людей, інші приїдуть на бенкет, чоловік запропонував найняти пару пасажирських бусів, і дві легкові машини, в яких поїдуть наречений з друзями і наречена з подругами, а після ВРАЦСу молоді пересядуть в одну машину, а в іншу вже як домовляться, так і сядуть. Сваха погодилися, а діти ні, їм лімузини подавай, причому не тільки для них, а для всіх хто поїде кататися, їм бачте соромно буде перед друзями. Ми подумали і вирішили, добре нехай будуть лімузини, але оплачувати вони їх самі будуть, образилися, але пізніше все-таки погодилися на наш варіант.

Потім була розсилка запрошень, в яких Поліна хотіла вказати, щоб всі були одягнені в одному стилі, і знову її батьки були з нею не згодні: – Який стиль, хто в чому хоче, той в тому хай і приходить, моїй мамі 67 років, і вона повинна йти шукати собі плаття кольору, який вона навіть вимовити не може, та що вона, я сама не запам’ятала як він називається.

Дівчаткам хотіла якісь однакові заколочки на голови, вже і салон знайшла де їх замовити, і ця заколочка там 750 гривень коштує, уявляєш – знову скаржилася жінка подрузі – мало того, що всім треба одягнутися з нагоди, а це дорого, зачіски зробити і подарунок подарувати, так вона хоче, щоб гості ще більше витратилися на всілякі дурниці. Якщо гостям такі умови виставляти, то половина і не прийде, і це ще не все що вона придумала, там гості розоритися повинні на її думку, заради її весілля.

А незабаром подруга Ірини Петрівни, вже слухала як молоді з батьками робили замовлення на бенкет:

– Кілька видів салатів замовили, друге – два види, ковбаси кілька видів, карбонад в нарізку, сир, риба червона, закуски різні, там і рулетики з баклажанів і щось ще з грибами і якісь Рафаелло з крабових паличок, в загальному дівчина адміністратор, яка у нас замовлення приймала, вже нас зупиняти почала, каже що не з’їдять гості таку кількість їжі, а нашим знову все не так, кажуть: – Як так ікри не буде?, другого тільки два види?!, коротше знову вони на нас образилися, а самі оплачувати не хочуть. Все їм перед гостями соромно буде, у одного то було на весіллі, в іншої це, а у них бідненьких нічого.

І ось настав день весілля, Ірина Петрівна і Ігор Олексійович приїхали в ресторан десь за півгодини до того, як повинні були приїхати молодята з гостями, подивитися як накриті столи і зустріти тих гостей, що не поїхали з молодими в ВРАЦС. Столи були вже наполовину заставлені готовими стравами, як раптом Ігор Олексійович побачив як один з офіціантів несе на стіл тарталетки з червоною ікрою:

– Ми не замовляли тарталетки з ікрою – сказав чоловік Ірини Петрівни підійшовши до адміністратора, яка приймала у них замовлення.

– Замовляли – відповіла дівчина – ваші діти прийшли на наступний день і доповнили замовлення, я намагалася їх переконати в тому, що у вас і так вже перебір з кількістю їжі, але мені дуже не м’яко натякнули на те, що це не моя справа.

– Ясно, і скільки тарталеток вони замовили?

– По дві на кожного гостя.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩