«СВЕКРУХА» ВИГНАЛА ЇЇ З ВЛАСНОГО ВЕСІЛЛЯ. Я ТОДІ БУЛА ДРУЖКОЮ… НА ВЕСІЛЛІ ЯКЕ НЕ ВІДБУЛОСЯ. ІСТОРІЯ ЯКА СТАЛАСЯ ТОДІ З НАДЕЮ, ЗМУСИЛА ДІВЧИНУ ПОКИНУТИ РІДНІ КРАЇ.

 

Недавно зустріла Надю, з якою ми разом вчилися в технікумі майже тридцять років тому. Після навчання ми з нею не бачилися, вона поїхала з нашого міста..

Я була дружкою на її весіллі … На весіллі яке не відбулося. Дуже цікава історія сталася тоді з Надею, печальна і сумна, яка навіть змусила дівчину покинути рідні краї. Але після нашої з нею зустрічі через роки, Надя вважає цю подію подарунком долі.

Надійка зустрічалася з Валентином, який був на три роки старший за неї і вчився в політесі. Валентин був спокійним і навіть сором’язливим, добре ставився до дівчини, водив в кіно, цитував вірші поетів. Начитаний, розумний молодий чоловік зачарував Надійку і вона вважала його найкращим хлопцем на світі. Часто можна було побачити їх удвох в бібліотеці, або відпочиваючими в альтанці в місцевому парку. Дивилися один на одного як зачаровані голубки.

І все було прекрасно, якби не мама Валентина Ярослава Михайлівна. Вона виховувала сина одна, тримала його в строгості і слухняності. Мати якось і не помітила, що Валентину вже далеко за 20 і хлопчик давно виріс. Син з глибокою повагою ставився до матері, всі рішення приймалися тільки з її згоди.

Коли Надю познайомили з Ярославою Михайлівною, дівчина їй не сподобалася. Безпосередньо вона нічого не сказала, але демонстративно ігнорувала Надині запитання, невтішно відгукувалася про зовнішність дівчини і її здібності. Коли Валентин вирішив одружитися з Надією, Ярослава була категорично проти:

– Валік, тобі ще вчитися треба – яке весілля? І навіщо тобі ця приживалка? Що за дівчина – ні лиця, ні фігури! Та й розумом не дуже блистить. Рано тобі ще одружуватися, та ще й на такій кандидатурі.

Надя намагалася догоджати майбутній свекрусі – ніколи не перечила їй, дарувала подарунки, кликала з собою на прогулянки, питала її думку з різних питань. Але все було марно – Ярослава Михайлівна була проти весілля. І син вперше не послухався маму.

– Не бути вам разом! – заявила мати.

Але закохані вирішили розписатися без особливих урочистостей. З гостей були тільки батьки Наді, Ярослава Михайлівна та кілька друзів.

І ось, Надя-красуня в білій сукні зустрічає нареченого. Прямо в батьківському домі, при гостях, Ярослава Михайлівна починає лити потоки бруду:

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩