ТЕТЯНА З СИНОЧКОМ ЖИЛИ БІДНО, КОЖНУ КОПІЙЧИНУ РАХУВАЛИ. А БАТЬКО, ТИМ ЧАСОМ, ІНШІЙ КУПУВАВ КОЛЯСКУ ЗА 20 ТИСЯЧ

 

– З дитиною живемо – копійки рахуємо! – розповідає тридцятисемирічна Тетяна. – Цього року в перший клас його треба зібрати – я вже в жaху, як все дорого! Причому, самі звичайні речі, без викрутасів – портфель, костюм, кросівки. На дороге я навіть не дивлюся вже. А дехто в цей самий час коляски за 20 тисяч купує!

– Почекай. Які коляски?

– Дитячі. Пішли з подругою в парк, вона народила нещодавно, витягла я її погуляти з малюком. Йдемо з її новенькою коляскою, я говорю – ой, як шкода, що сім років тому, коли я Ванюшу народила, таких крутих і зручних пристосувань ще не було. А вона каже – це ще що, он, дивись, які зараз коляски, я про таку мріяла, та не по кишені вона нам. І показує мені на пару з дитиною. Я дивлюся – а це Максим з дружиною! Уявляєш?

– Ого. Той самий Максим, батько твого сина, чи що?

– Ну да, наш біопапа! Йдуть, одягнені з голочки обоє. Мене побачив, очі відвів і пішов далі, сволота. Навіть “здрастуй” не сказав, ось тепер у нас як. Дитина у них, виявляється, народилася, зовсім маленький ще. Наташка каже – їх коляска більше 20 тисяч коштує! Чесно кажучи, це мене і зламало. Вирішила я – а подам-ка я на встановлення батьківства і аліменти, раз так! Копійки папаша явно не рахує. Ось нехай і допоможе своєму синові, це ж його дитина, як той, новонароджений.

Тетяна – самомама, не заміжня і ніколи там не була. Сім років тому народила сина, що називається, “для себе”. Вaгiтність вийшла випадковою, майбутній тато не хотів і чути про спадкоємця. А Тетяна раптом вирішила дитину залишити.

– З чоловіками мені складно! – каже вона. – Заміж я ніколи не хотіла, щоб ось прямо жити з людиною в одній квартирі, прокидатися в одному ліжку. Не моє це. А дітей люблю. Завжди думала – коли-небудь потім народжу для себе. А тут, якщо вже так вийшло, вирішила – значить, доля. Біопапі сказала чітко – на aбoрт не піду, але ти не переживай, мені від тебе нічого не треба! Спи спокійнo.

Чесно кажучи, в ті часи з Максима і взяти-то було нічого. Вчорашній студент, який приїхав із глибинки, він міг похвалитися тільки молодістю і здоров’ям. Тетяна ж, навпаки, тоді була забезпеченою і запакованою дівчиною, що мала все.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩