Марина мені після цього зателефонувала, вся в сльозах. Такого вона від батьків не очікувала. Почала у всьому звинувачувати мене. Каже, що я їх на це напоумив. Мені так погано на душі стало. За що? За мою доброту? Я зробив все, щоб дочка та колишня дружини не опинилися на вулиці, а мені ось так, в душу плюють

 


Після розлучення з Мариною, я залишив їй і дочці спільно куплену двокімнатну квартиру, а сам переїхав жити до батьків.

Спершу їм все підходило, або, принаймні, мовчали, що проти, але справа в тому, що у них однокімнатна квартира, і з часом жити разом трьом дорослим людям стало не дуже комфортно.

Я вечорами після роботи допізна працюю за комп’ютером, так як після сплати аліментів, грошей залишається дуже мало, ніж мені б хотілося мати. Та й батькам я даю деяку суму на продукти і комуналку, адже не можу ж я, дорослий чоловік, сидіти у батьків на шиї.

Але справа в тому, що батьки звикли лягати спати не пізніше десятої години, що мама, так і тато, ще працюють і встають рано, і я їм заважаю. Мама ще якось намагається зрозуміти, але батько постійно робить зауваження. Я почав тікати з ноутбуком на кухню, але і тут батько незадоволений, каже, що якщо кожен день по пів ночі буде горіти світло, то скільки це нагорить за місяць.

Нещодавно вони двоє заявили, що у мене є право на мою частину квартири, і що я вчинив дурницю, залишивши всю квартиру Марині. Те, що там живе моя дочка, для них нічого не значило. Коли батьки зрозуміли, що я не буду ділити квартиру, вони вирішили самі залагодити це питання, поїхавши до моєї колишньої дружини і влаштувавши там скандал.

Марина мені після цього зателефонувала, вся в сльозах. Такого вона від батьків не очікувала. Почала у всьому звинувачувати мене. Каже, що я їх на це напоумив. Мені так погано на душі стало. За що? За мою доброту? Я зробив все, щоб дочка та колишня дружини не опинилися на вулиці, а мені ось так, в душу плюють.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩