«Ми таких як ти не обслуговуємо» – відповідь продавця кави вразила всіх покупців

 

Незважаючи на те, що багато людей засліплені своєю злістю і відсутністю співчуття, існують і ті, які здатні проявити розуміння і допомогти незнайомцеві. Саме про таких добрих людей ми сьогодні і розповімо:

Хочу розповісти ситуацію яку спостерігав днями. Увечері йшов з роботи по Хрещатику і зайшов в кафе купити кави, на касі була невелика черга (першим стояло бабуся на вигляд або бездомна або дуже малозабезпечена, два молодих хлопця, чоловік середніх років і я). Так ось ця бабуся сказала продавцю що вона замерзла і попросила налити їй стаканчик гарячої водички.

Я подумав, що продавець відмовить їй і попросить, щоб вийшли з кафе, але я помилився, продавець приготував їй чай, навантажив повний пакет всякої випічки, упакував булочку, посадив за столик і сказав що зараз принесуть гарячий супчик. Бабуся не вірячи в своє щастя стояла і мало не плакала.Р

Так як це зайняло якийсь час, що стоять за бабусею два хлопця почали голосно обурюватися, кричати, що в кафе в центрі міста не повинні пускати, а тим більше обслуговувати всяких бомжів і всяку шушваль.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩