Після цього я більше на зустрічі однокласників не хожу…

 

Я не люблю зустрічі однокласників і не розумію зовсім, навіщо проводять ці заходи. Чому запитаєте ви? Зараз поясню, розповім про єдину зустріч, на яку я пішов.

Пішов я на цю зустріч, відразу скажу, з інтересу. Вже дуже стало цікаво. Правда, спочатку я не розумів, навіщо всі ці чужі люди зібралися. Уже після я наздогнав. Виявилося, все досить просто.

Виявляється, приїхав однокласник з Канади, типу, крутий перець і всі справи. А зустрічався він, як з’ясувалося потім, після школи теж з однокласницею, прямо справа трохи до весілля не дійшло. Але щось не зрослося, всі справи, він потім швидко одружився і виїхав до Канади на ПМЖ. Минуло 15 років. Значить, приїхав він відвідати родичів, а заодно і поспілкувався з колишньою подругою, яка фактично і організувала все це свято.РЕКЛАМА

І ось стоїть цей, будемо називати його Вася, з камерою і всіх знімає, типу це для нього все тут зібралися. Майже пів вечора камеру з рук не випускав. Мовляв, назнімаю, приїду і всім покажу, як аборигени живуть і з ким довелося ділити парти, поки я не вибився в люди.

На чолі святкового столу (стіл був один довгий на 20 осіб в кафе) чомусь сів інший однокласник, назвемо його Петя, який, про боги, займав на той час посаду заступника начальника податкової поліції району або щось типу такого, вже не пам’ятаю . Петя весь вечір з поважним виглядом сидів на своєму місці, як ніби проводив нараду і до кінця вечора без ентузіазму роздавав свій номер телефону, хто просить.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩