Мені 26 років, я домробітниця. Так вийшло, що освіти я не маю, тому і роботи ніколи нормальної не було. Мої господарі – іноземці, і ось недавно вони запропонували оплатити мені курси англійської мови, сказавши, що я ще молода і не весь час буду займатися прибиранням, а після курсів я можу вступити вчитися хоча б в коледж. І вони теж будуть за мене платити! Я з радістю погодилася, хоча і незручно якось, хто я їм – просто прибиральниця. Але моя мама категорично проти, сказала, що навчання мені не потрібне

 

Мені 26 років, я домробітниця. Так вийшло, що освіти я не маю, тому і роботи ніколи нормальної не було. Мої господарі – іноземці, і ось недавно вони запропонували оплатити мені курси англійської мови, сказавши, що я ще молода і не весь час буду займатися прибиранням, а після курсів я можу вступити вчитися хоча б в коледж. І вони теж будуть за мене платити! Я з радістю погодилася, хоча і незручно якось, хто я їм – просто прибиральниця. Але моя мама категорично проти, сказала, що навчання мені не потрібне…

Мені 26 років, я домробітниця. Так вийшло, що освіти я не маю, тому і роботи ніколи нормальної не було.

Мама моєї подруги давно прибирає в двох родинах, але не дуже задоволена, розповідає, що господині постійно чіпляються навіть до дрібниць, але платять вчасно, тому їй доводиться терпіти. Рік тому їй запропонували працювати у великому будинку друзі однією з тих господинь, але вона відмовилася, їй все-таки 56 років і вже важко. Тоді я сказала подрузі, що я можу спробувати, якщо господарі погодяться взяти мене на роботу без досвіду. Так я почала працювати в цьому багатому домі.

Перший раз зі мною пішла мама подруги, все показала і розповіла, зараз я вже все сама вмію і знаю.

Спочатку боялася, що мною будуть незадоволені, що будуть робити зауваження, але все нормально, навіть краще, ніж я очікувала. На Новий Рік ці люди мене навіть привітали, господиня окремо поклала конверт з грошима. Сто доларів для мене хороші гроші, але не тільки в сумі справа, просто приємно, що мене вважають людиною.

Можливо, я б і не писала сюди, але захотілося поділитися, тому що ситуація склалася незвичайна. Я не сказала, що мої господарі – іноземці, і ось недавно вони запропонували оплатити мені курси англійської мови, сказавши, що я ще молода і не весь час буду займатися прибиранням, а після курсів я можу вступити вчитися хоча б в коледж. І вони теж будуть за мене платити! Я з радістю погодилася, хоча і незручно якось, хто я їм – просто прибиральниця. Але моя мама категорично проти, сказала, що навчання мені не потрібне, якщо я можу знайти ще не одну таку роботу і пристойно заробляти.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩