Коли дитині було 10 місяців, я зважилася поїхати на кілька днів на ювілей до сестри. Я повернулася на день раніше, так як батьки подарували сестрі путівку на відпочинок, і вона відлітала вже на наступний день. І хоча я ніколи не сумнівалася в чоловікові, жіноча цікавість узяла верх, і я вирішила не попереджати чоловіка про те, що повертаюся швидше. І я не помилилася – виявилося, що чоловік мене не чекав. Я відкрила двері і побачила в нашій квартирі іншу жінку

 

Кожна жінка мріє про велике кохання і сімейне щастя, і я не стала винятком. Тому коли Михайло запропонував вийти за нього заміж, я не зволікала з відповіддю. На той час ми зустрічалися два роки. Підготовка до весілля і саме торжество пройшло як один момент, ми були дуже щасливі.

Ми прожили щасливо три роки. Багато подорожували, непогано заробляли, непорозумінь між нами практично не було. Через деякий час почалися розмови про дітей. Ми обоє були не проти, але на рішучі дії все ніяк не наважувалися.

Доля вирішила все за нас, і з чергової поїздки я повернулася, відчуваючи себе інакше. Списавши на втому з дороги і акліматизацію після подорожі, звернулася до лікаря тільки через два тижні. «Ви чекаєте дитину» – фраза, яка принесла велике щастя і в той же час неймовірну розгубленість.

Мій чоловік з мужністю витримав усі випробування виношування дитини, переводячи в жарт всі мої капризи і причіпки. Він чекав цієї дитини, і любив його як ніхто, вже в утробі. Начитавшись різноманітної літератури, я дуже боялася, як вплине на чоловіка період очікування малюка, і перші півроку після його народження.

Чи не зіпсуються наші відносини, не пропаде інтерес. Адже саме про це попереджають всі бувалі матусі. На щастя, такі проблеми обійшли нас стороною, дитина тільки скріпила нашу сім’ю, Михайло став прекрасним батьком, який допомагав і підтримував мене у всьому.

І ось вже дитині 10 місяців, здавалося б, побут вже налагоджений, а можлива криза давно позаду, і я зважилася поїхати на кілька днів на ювілей до сестри. Ну а далі все сталося як в серіалі, я повернулася на день раніше, так як батьки подарували сестрі путівку на відпочинок, і вона відлітала вже на наступний день.

І хоча я ніколи не сумнівалася в чоловікові, жіноча цікавість узяла верх, і я вирішила не попереджати чоловіка про те, що повертаюся швидше. І я не помилилася – виявилося, що чоловік мене не чекав. Я відкрила двері і побачила в нашій квартирі іншу жінку.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩