Мої батьки ще з першого дня весілля стали жити з батьком та мамою мого тата. Вони мали гарні посади і заробляли багато грошей, тому дуже допомагали своїм дітям. Поки ті жили в своє задоволення, бабуся та дідусь в усьому їм допомагали: купували продукти, одяг, давали гроші на відпустку за кордоном, де батьки могли відпочивати місяць. Зараз я дорослий одружений чоловік, нещодавно у мене з’явився синочок. А бабусі з дідусем не стало і тепер мама постійно мені телефонує, просить у мене грошей. Я сказав, що я не можу їм допомагати, а тато дуже образився

 

В своїх батьків я – єдина дитина. Наша сім’я завжди проживала разом з батьковими батьками, ми жили, можна сказати, великою родиною. Коли мама і тато одружилися всі турботи по господарству взяли на себе наші бабуся та дідусь. Вони працювали на високих посадах в обласному управлінні, тому могли і повністю забезпечували молодих своїх дітей і їхню сім’ю. Тато з мамою, в свою чергу, перестали взагалі замислюватися, про що-небудь, і жили тільки в своє задоволення, всі проблеми за них вирішували батьки. На роботу їх також влаштували батьки. Як то кажуть, жили і не тужили, проблем своїх не мали, за них все вирішували їх тато й мама.

У літню пору мої батьки вважали за краще брати основні та додаткові відпустки, що давало їм можливість пару місяців відпочивати на курортах, які, знову-таки їм оплачувалися виключно мамою та батьком мого тата. Так і протікала їх безтурботне життя, до якого вони дуже швидко звикли.

Після мого народження, мама була в декреті, але їй допомагала зі мною нянечка Анастасія Григорівна. Дуже хороша та порядна людина. Вона мене і виростила, можна сказати. У мами були щоденні термінові справи, пов’язані з доглядом за собою. І знову їм забезпечувалася свобода дій і безвідмовність в бажаннях.

Після закінчення інституту, я влаштувався на улюблену роботу, мені вона дійсно дуже подобалася. Нехай вона не дуже високо оплачувана, але приносить величезне задоволення, а зарплата дозволяє не мати ні в чому потреби, на життя вистачає. Я кожен день прокидаюся вранці і мені приємна думка про те, що потрібно йти туди, де мене цінують. А зарплата поступово збільшиться, потрібно лише старатися і все обов’язково налагодиться і зарплата збільшиться обов’язково. Моя улюблена дружина Світлана теж дуже працьовита та господарська людина. Ми з нею і познайомилися на роботі.

Її величезні сині очі з першого погляду повністю підкорили мене, я щиро закохався у цю жінку, вона неперевершена людина. Ми з першого погляду відчули те, що не кожному дано пізнати. Ми розуміємо один з одним з пів слова. Після весілля я і дружина вирішили орендувати житло, тому що жити з моїми батьками, ми не хотіли, адже зрозуміли, що дві сім’ї під одним дахом, це зовсім не просто.

Нещодавно у нас відбулося поповнення в родині. З’явився довгоочікуваний маленький синочок. Світлана категорично відмовилася від няні, чому я був здивований, адже думав. Мені здавалося, що самій їй складно буде впоратися з таким обсягом клопоту. Однак Світлана моя легко справляється, вона молодчина у мене. Її батьки часто приходять до нас в гості і допомагають.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩