Познайомився з дівчиною в інтернеті, вирішили зустрітися в ресторані. Але я вже знав про її схемою «rри» і вирішив помстuтися за всіх мужиків …

 

Одного разу я дізнався про один тип дівчат, що живуть на сайтах знайомств і в різних групах соц.мереж по знайомствам. Суть їх дій такий: отримувати кожен день нові запрошення познайомитися, потім погодитися на знайомство поза інтернетом.

Вибирають місця вони не дешеві: ресторани, клуби, дискотеки. Все залежить від віку залицяльника і від їх власного бажання. Ось закортіло сьогодні в клуб – вибирають клуб, закортіло дуже смачно поїсти – дорогий ресторан.

Приходять зазвичай з подругою, типу «випадково йшла і зустріла, а їй зайнятися нічим». Так вони себе один одного на розваги водять, кожен день вечірній відпочинок, життя = лафа!

Я вже знав про такий спосіб «знайомств» (мужики теж спілкуються в групах і передають один одному інформацію) і ось познайомився з однією такою дівчиною, вирішив і я час скоротати і розважитися …

Кажу: «Давай зустрінемося ввечері, чаю разом поп’ємо?”, Вона не проти (ще б пак!), Сама пропонує дорогий ресторан в центрі. Ресторан Зустрічаємося. Приходить, як і годиться, з подругою. Весь вечір сміються, приколюються, розпитують про мене, ну і звичайно замовляють дорогі страви і вина!

Вони то одне блюдо замовлять, то інше, а я чай собі замовив і попиваю потихеньку.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩