Неймовірно сильні слова з Біблії для кожного подружжя, щоби відновити свої сили, почерпнути наснаги і мотивації до побудови щасливого, спільного життя

Усі подружні пари переживають у той чи інший момент свого спільного життя певні випробування та кризи. Особливим перед багатьма подружжями гостро постали фінансові проблеми, проблеми з порозумінням в сім’ї.

Однак для того, щоби відновити свої сили, почерпнути наснаги і мотивації до побудови щасливого союзу вартоо взяти до рук Біблію і прочитати, що у ній сказано про велич подружжя.

Не силуй мене покидати тебе й не йти за тобою: куди бо підеш, туди й я, і де житимеш ти, там і я; твій народ буде моїм народом, і твій Бог моїм Богом. Що б Господь не вчинив зо мною, одна смерть розлучить мене з тобою.” Рут. 1, 16-17.

Дай мені вранці відчути твою милість, бо я на тебе покладаюсь. Вкажи мені дорогу, якою слід мені ходити, до тебе бо підношу мою душу. Пс 143, 8.

І зважаймо один на одного, заохочуючи до любови й до діл добрих; не залишаймо своїх сходин, як то в декого є звичай, а, навпаки, втішаймо себе, і то тим більше, що бачите, як зближається день. Євр. 10, 24-25.

Будьте, натомість, добрі один до одного та милосердні, прощайте один одному, як Бог у Христі вам. простив. Еф. 4, 32.

Чоловіки, любіть своїх жінок, як і Христос полюбив Церкву й видав себе за неї Еф. 5, 25.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩