Десь вже рік минув відтоді, як мій син розлучився зі своєю дружиною, і ми з моєю колишньою невісткою начебто нормально спілкувалися весь цей час! Я дзвонила Олесі час від часу, дізнавалася, як там діти. А тут дивлюся, перестала вона телефон брати. Якось на вулиці, випадково, з нею зустрілися, вона з дітьми була. Я до неї підійшла, а вона дівчат за руки взяла і в іншу сторону від мене швидко пішла. Тоді я беру і дзвоню колишній свасі, шкода, що дізналася всю правду від чужих людей

 

Десь вже рік минув відтоді, як мій син розлучився зі своєю дружиною, і ми з моєю колишньою невісткою начебто нормально спілкувалися весь цей час! – розповідає Ольга Олександрівна. – Я дзвонила Олесі час від часу, дізнавалася, як там діти. А тут дивлюся, перестала вона телефон зовсім брати. Якось на вулиці, випадково, з нею зустрілися, вона з дітьми була. Я до неї підійшла, а вона дівчат за руки взяла і в іншу сторону, від мене швидко пішла. У сина питаю, а що з Олесею? Він тільки плечима знизив.

Олеся – колишня невістка Ольги Олександрівни і мати двох її онучок-двійнят. Чотири роки тому, після довгих спроб стати батьками, у них з’явилося дві донечки. А ще через пару років Олеся і Микита розлучилися по цілком банальній причині – Микита «покохав іншу жінку».

Розлучення Олесі пережила досить важко, але достойно, зі свекрухою продовжувала спокійно спілкуватися, як і раніше, наче нічого не сталося, дозволяла бачитися з дітьми, надсилала їй свіжі фотографії. А якийсь час назад раптом як відрізало, заблокувала Ольгу Олександрівну всюди, повертається спиною і навіть не вітається з нею.

– Після цього випадку з невісткою на вулиці я вже навіть її матері подзвонила! – розповідає Ольга Олександрівна. – Кажу, зрозуміти не можу, що відбувається з Олесею, можливо, образилася на мене, на щось? А вона мені каже, що звичайно, образилася! Ви хіба не знаєте, що ваш син квартиру ділити зібрався! Олесі з дітьми половину однокімнатної квартири пропонує.

Незабаром після весілля, майже дванадцять років тому, Олеся та Микита взяли в кредит невелику однокімнатну квартиру, в якій і жили всі роки шлюбу. Кредит вони виплатили тоді досить швидко, планували народжувати дитину і розширюватися. Так вони і залишилися в цій квартирі, в них народилися діти, а потім, як сніг на голову, чоловік подав на розлучення.

Микита покидав в чемодан весь свій одяг і відправився в нове життя з коханою жінкою, а Олеся з двома дочками залишилася в їх спільній квартирі, де, власне, і проживає й досі.

З моменту розлучення пройшов рік, і тепер ось колишній чоловік повідомив Олесі, що має намір ділити майно. Ну а що, йому теж треба якось жити далі. Половина квартири за законом належить йому, і тут нічого не вдієш.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩