– І дочка не моя, і ти мені ніхто! Переїжай до матері, до брати жити і ніколи про мене не згадуй, а тим більше на аліменти не смій подавати – це не моя дитина! – Говорив чоловік. Але через два дні почав її шукати, обіцяв, що буде добре поводитися і більше ніколи не стане ображати. Що тільки в розлуці зрозумів, як сильно потрібна вона йому і дочка. Їде Марина назад, вірячи щиро в те, що все буде добре і доньці потрібен рідний тато, а не якийсь там вітчим

 

Марина довго не приймала залицяння молодого і красиво Андрія. Приїхавши до столиці, вона думала тільки про те, щоб здобути освіту, повернутися на батьківщину і там влаштуватися на роботу.

Мама одна піднімала трьох дітей і вона, як старша, хотіла віддячити їй за турботу, працювати і допомагати їй.

Любов, яка любов? Он, батько як любив матір і що в підсумку – розлучення і ставлення до дітей, мізерні аліменти і ніяких зустрічей.

Андрій не здавався три роки ходив слідом і купував їй квіти, знаючи, що грошей не вистачає, тягав і продукти в гуртожиток. Дівчина здалася і на 5 курсі вони з’їхалися.

Очікування дитини, захист диплома, народження доньки. Донька не була схожа на батька: світленькая як мама, з такими ж блакитними очима.

Хлопець на початку просто невдоволено дивився на дитину, віджартовувався, коли запитували в кого дитина так вдалася… А потім почав зриватися.

Штовхав дружину, але так щоб не залишалося синців, кричав на дитину, яка не розуміла навіть що не так, а потім і зовсім став вимагати, щоб Марина з’їхала зі знімною квартири і змінила в свідоцтві про народження всі дані.

– І дочка не моя, і ти мені ніхто! Переїжай до матері, до брати жити і ніколи про мене не згадуй, а тим більше на аліменти не смій подавати – це не моя дитина!

Марина плачучи зібрала дочку, дві сумки речей і поїхала на вокзал. Вирішивши їхати до брата, взяла квиток і відправилася в довгий шлях. 4 години на автобусі і вони на місці.

Брат не очікував її з малям, телефону у дівчини давно вже не було, так як чоловік розбив його якось в пориві ревнощів.

Брат вислухав, показав кімнату, де Марина тепер буде жити і вранці поклавши гроші на продукти, підгузники і новий телефон пішов на роботу.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩