Нам з чоловіком по 50 років, а його новій пасії всього 30. До того ж, вона чекає від мого чоловіка дитину. У Івана ніби почалася друга молодість – молода дружина, маленька дитина. Сподіваюся, у нього вистачить на все це сили. Так, ця ситуація дуже вибила мене з колії, але незважаючи на все, що я зараз відчуваю, я зробила для себе деякі висновки, які можливо вам знадобляться

 

Я завжди вважала себе щасливою жінкою, я вже заміжня більше 25 років. Всі ці роки я спокійно жила і навіть не підозрювала, що мій щасливий шлюб закінчиться розлученням. З чоловіком ми жили, душа в душу. Так звичайно бували якісь моменти, коли нам не вдавалося порозумітися, ну так це у всіх буває.

І якщо просто з розлученням ще можна змиритися, то ось зі зрадою, я думаю, не можна ні змиритися, ні пробачити. Так вже вийшло, що мій чоловік, через 25 років нашого спільного життя, йде від мене до іншої жінки.

Як він сказав, що я його вже не приваблюю, і просто вже йому зі мною стало нудно. Його навіть не збентежило те, що наші діти перестали з ним спілкуватися. Вони, як і я, були ошелешені таким вчинком.

Нам з чоловіком по 50 років, а його новій пасії всього 30. До того ж, вона чекає від мого чоловіка дитину. У Івана ніби почалася друга молодість – молода дружина, маленька дитина. Сподіваюся, у нього вистачить на все це сили.

Так, ця ситуація дуже вибила мене з колії, але незважаючи на все, що я зараз відчуваю, я зробила для себе деякі висновки, які можливо вам знадобляться.

Якщо ваш чоловік пішов від вас, то не намагайтеся повернути його назад. Так можливо і справді він вас розлюбив, а ви і не помітили цього. Так що тут вже буде безглуздо намагатися налагодити відносини.

Навчіться цінувати себе і поважати. Просто мені здається люди це відчувають. І якщо ви себе не поважаєте, то й інші не будуть. Ну а щодо цінності то тут я згодна, сама винна, що чоловік не цінував. Я все робила заради сім’ї, і мабуть за собою менше стала стежити. Ну а коли у чоловіка під боком працює красива, та ще й молодша жінка, то звичайно навіщо йому така, як я.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩