В ОДИН ПРЕКРАСНИЙ ДЕНЬ ОЛЬГА ПОВЕРНУЛАСЯ ДОДОМУ ПІЗНІШЕ ЗВИЧАЙНОГО І ЗАЯВИЛА, ЩО ВЕСІЛЛЯ НЕ БУДЕ. НАРЕЧЕНОМУ ТАК ВЗАГАЛІ НІЧОГО НЕ СТАЛА ПОЯСНЮВАТИ. ПРОСТО ПОПРОСИЛА БІЛЬШЕ ЇЙ НЕ ДЗВОНИТИ І НЕ ПРИХОДИТИ

 

Моя улюблена дочка стала дорослою. І ось прийшов момент, коли вона вирішила стати дружиною. Наречений був теж з простої сім’ї, але дуже хороший і порядний хлопець. Вже і дату весілля призначили. Стали готуватися. Але не судилося.

В один прекрасний день вона повернулася додому пізніше звичайного і заявила, що весілля не буде. Нареченому так взагалі нічого не стала пояснювати. Просто попросила більше їй не дзвонити і не приходити. Мені ж вона потім заявила, що не хоче все життя рахувати копійки, а хоче все і відразу. Тим більше що їй це вже запропонували. У мене волосся на голові заворушилося від цих слів. Я не впізнавала зовсім свою дитину. Коли ж вона встигла так змінитися? Адже ще тиждень тому все було нормально.

Дочка толком не розповідає, де і кого зустріла. Тільки й каже, що рада своєчасності всього, що сталося. Світ зійшов з розуму. Через місяць дитини зовсім було не впізнати. З’явилися дорогі речі, яких я б ніколи не змогла ні їй, ні собі дозволити. Про прикраси я взагалі мовчу.

Мені соромно навіть уявити, що ж необхідно робити для чоловіка, щоб він обдаровував тебе такими подарунками. Врешті, він зняв їй окрему квартиру, а адреси мені дочка не дає. Непокоїться за честь свого кавалера. Переживає, що я в пориві емоцій наговорю зайвого, волати буду.

А як тут не волати? Людина, просто нахабно, увійшла в кілька життів, перевернула все з ніг на голову, і відчуває себе при цьому краще за всіх! Це просто немислимо!

Всі мої розмови про майбутнє дочка закінчує однією фразою:

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩